bugün

merak edilen seviyedir. insan açık öğretim okur mu ya? güldüm.
güldüren seviyedir. evet.
Nerede bir astsubay varsa mutlaka açık öğretim öğrencisidir. Dolayısıyla çok yüksek bir zeka seviyesidir.
güldüren seviyedir. evet.
Oytun'u güldürüyorsa beni de güldürüyordur. evet.
şayet 4 yıllık bir lisans eğitiminin yanında çekirdek niyetine gidiyorsa,
bununla beraber o kişi ydsye hazırlanıyor, kpss-a ile beraber idari yargı sınavlarına hazırlanıyorsa.

öte yandan üniversitede ortalama kasıp alese de hazırlanıyorsa.

çok zekidir.

(bkz: ben lan işte)
Genelde tanidigim acikogretim mezunlari senin ogretmen maasinin on on bes kati kazaniyor. Ogretmen maasi o kadar az ki oytun on on bes katini alan bile zengin degil orta gelirli oluyor. Dusun artik. Simdi bir daha insanlari ezmeden once atama bekleyen fakir bir tarih ogretmeni oldugunu. Hayatin boyunca yukselemeyecgini. Anca sozlukteki kezbanlarla sanal ask yadayacagini bil isterin. Yeah. Bundy.
düşüktür. evet.
güldüren seviyedir. o ne öyle ya. evet.
Tutmayan başlıktır zorlamayalım. Evet.
Belki liseye giris sinavlari kotu gecmistir, belki okuldan bikip gecmislerdir, belki son sene oldugu icin gecmislerdir. Hicbir sekilde de bu onlari zekasiz yapmaz.
Ben acik ogretim okumaya karsiydim lisedeyken, ama simdi keske gecseymisim hayati daha iyi yasardim diyorum.
açık öğretim ne yaa.
ulan odunu sınıfa koysan,lisedende üniversitedende mezun olur.

okuyamadım bilmem ne,hepsi bahane.
Lut gölünün seviyesiyle birdir. Evet.
iki üniversite bitirip, üstüne de, açıköğretim okuyorsa, şapka çıkardığım, sabrına, zekasına saygı duyduğumdur.
Edith Piaf: açıköğretim okumak hele ki mezun olmayı küçümsemeyiniz. Ciddi disiplin ve çalışma azminiz olması gerekir hem de, soru sorabileceğiniz hiçbir akademisyen olmadan..
Her yiğidin harcı değildir!
Okuduğum bölüm bitmeden bir aöf'sine kayıt olup başka bir bölüm bitirmek gibi amacım var. Büyük ihtimal sağlık hizmetleri yöneticiliği olur.
Uber zekidir. Eheheh.
eğitimi gibi uzaktan zekadır. evet.
Deniz seviyesiyle birdir. Evet.
bir açık öğretim öğrencisi olarak meydan okuyorum. test etmek isteyenlere karşı satranç hariç her yönteme açığım.