bugün

Eved arkadaşlar. Açık oyluyorsunuz, karakterinizi analiz ediyorum. Çok analizci bi günümdeyim.
ilk oy sevgili elpis in smyrna dan geldi. Kendisi duygusal ve uysal bi insan olmakla beraber birazcık takıntılı da. O kadarcık kilodan bi şey olmaz canım.
Limon kabuğu ikinci açık oylayan talihlimiz kendisi çok kültürlü ve kavgacı bi insan olmakla birlikte biraz özgüvensiz.
Denizsizsehir yeni fikirlere açık ve rasyonel bir sevgili arkadaşımız. nostaljik yanları bazan ağır bassa da gerektiğinde modernist olabiliyor.
Nortwich kardeşimiz limanını arayan bir gemi. Limonunu arayan bir çorbada olabilir bilemedim. Ama romantik. Romantik ve tutkulu. Ona bi mana verin atomu çekiçle parçalayabilir.
Blackandyellow ayakları olan bi sevgili insan. Ayakları olan derken kendi ayakları üstünde duran. E benim ayaklarımın üstünde duracak hali Yok ya dediğinizi duyar gibiyim. Teklif etseniz dahi kabul etmez. Eşitlikçi paylaşımcı ve güneşli havaları seviyor.
Crazy cat lady umarsız. Ve iflah olmaz bir sevgiperest. Sevmeyi seviyor ama herkeşi sevemiyor laned olsun.
Bombshell gerçekçi. Ancak pragmatist bi gerçekçi. Zamanında çok hayal kurmuş, bakmış olmuyor vazgeçmiş.
(bkz: format nedir nasıl sikilir)

s16: başlık silindiği için entryniz silindi.
sevgili zaynak ayrıntıları seven detaylara giren espiritüel bir arkadaşımız. bralarda takılmak filan bunlar hep işte can sıkıntısı.

son 4
stratejist gandalf herhal herhal aslan burcu aslanı felan oluyor. kararlı, uygulayıcı ve iyimser bir arkadaş. arada bir poh pohlanmak isteyebilir. fazla çaba göstermenize gerek yok, poh poh demeniz yetecektir.
sevgili dodo007 bıyıklı bir arkadaşımız ki bunu hepiniz tahmin etminişsinizdir nickinden. ama sadece bıyıklı mı hayır. bazı bıyıklılar vardır meselam sadece bıyıklı olurlar. dodo007 cool ve cesur bir bıyıklı birey aynı zamanda. bazen öyle espiriler yapar ki keşke daha önce hiçbi espiriye gülmeseydim de şunun hakkını vererek üç gün gülseydim dersiniz. der misiniz? dersiniz.
sevgili reyrey len bu gecelik karakter analinizi tamamlıyoruz. muhteşem kulaklara sahip bi arkadaşımız her şeyden önce. peki bunun karakterle ne alakası var demeyin. insan karakterini yüzde yetmiş oranında kulakları belirler. güzel müzik dinler. iyi film seyreder ve şahane karpuz dilimler. karpuz dilimlemenin karakterle ne alakası var demeyin. insan vücudu yüzde yetmiş oranında sudur. karpuz da yüzde yetmiş oranında sudan oluşur. dolayısıyla iyi geceler.
Evet. Pamuk eller açık Oya. Herkeş burdaysa başlıyoruz.
Goghtic; Kendi tırnaklarını törpüleyen kedi. Savaşmak istiyor ama kimsenin burnu kanamasın da istiyor aynı zamanda. Teslim olursanız kan dökülmez fakat savaş da bitmez.
Yazar kasa cok yazar kasa; tutarlı bir uyumsuz. Tecrübeli bir çırak. Rosinantesiz don kişot.
Hep aynı kişiler açık oyluyor. Biz istiyoruz ki burada bir Uludağ sözlük sözlüğü yapalım. Bundan 1000 yıl sonra insanlar Nası tipler burada yazarlık yapmış diye baktığında üç beş fikir edinsin.
biritshaccent; yedek filozof. Forma şansı verilirse kendini gösterebilir. Oralardan iyi fikirleri var.
Golgebeyi; bana lükslerimi verin, temel gereksinimlerim olmasa da olur kafasında. Hobi olarak soylu.
Ver lan.
Arkadaşlar bitirdik. Çaylak yaparız diye tehdit ediyorlar. Çaylak yapmaları bi şey değil, tehdit etmeleri çirkin. Bu tehditlere pabuç bırakmamak için bu gecelik analizi bırakıyoruz. Karakterli kalın.