islam inancına göre kapanmak farz olabilir ama islamın şartlarından biri değildir. yani açık olan bir kadın da müslüman olabilir. günahı varsa kendinedir. mesela hırsızlık yapan veya ne bileyim iftira atan biri hem günah işlemiş hem de kul hakkına girmiştir ve bu daha büyük bir günahtır, ama bazı yobazlar açık kadınlara gösterdiği tepkiyi bu insanlara göstermezler.
dik dur eğilme.
dengesiz insanlara kafanızı takmayın. Keyfiniz ne istiyorsa oyle devam edin..
başımı kapatıp sizinkiler gibi kıçımı mı açmalıyım?

yada kapanıp sizinkiler gibi içime victoria's secret iç çamaşırları mı giymeliyim?

kapandıktan sonra parklarda erkeklerin kucaklarına çıkmak da farz mı? hani sizinkiler öyle yapıyorlar ya ondan sordum.
yine islama göre kendi eşi ya da kızı olmadığı sürece hiç bir kadının kapanmasını tavsiye etmek bir erkeğin üzerine vazife değildir.

kendi dininizi yaşayın. kendi hesabınızdan korkun. size ne amk başkasının kapanmasından açılmasından.
Abartmayacak kadar açık olmanız benim için problem teşkil etmez ama giyinirken daha çıplak olmayı becerenler de var. Hasılı kelam. Çok açılmayın. Size bakanların halinden ben utanıyorum.
Başörtüsü mü lan o?
türbanlı olup da apış arası iyice açılmışlar da yararlanabilirler mi ?

" Hindistan'da inek olmak, arap ülkelerinde kadın olmaktan daha avantajlıdır."
Türbanlı animelerden tavsiye almayın.
Ayetleri değiştirerek savunmayın oğlum dinden çıkacaksınız. Tamam emirdir doğrudur ama bu ayetle bu şekilde emredilmemiş saçmalamayın. Ayetin aslı aşağıda.

Tevbe - 81
"Allah'ın Resûlüne muhalefet etmek için geri kalanlar (sefere çıkmayıp) oturmaları ile sevindiler; mallarıyla, canlarıyla Allah yolunda cihad etmeyi çirkin gördüler; «bu sıcakta sefere çıkmayın» dediler. De ki: «Cehennem ateşi daha sıcaktır!» Keşke anlasalardı!"
Kapaliyken, tesetturuna altina mini etek giyerek, barda acilan kasarlarin yaninda, edebinize hayraniz.bu yolda devam edin.evet.
Bi bitmediniz avradını dikdiklerim ya.
Sevişmeden önce kapanın,güzel fantazi.
yetmez ama evet.
biz de oturmuş kara kara sana çekici ve güzel gelebilmek için ne yapacağımızı düşünüyorduk.

neyse türbanımı takıp mini eteğimi giyeyim de herkese hitap edebileyim. kadınız ya çünkü işimiz göze hitap etmek!
Kapanıcaksanız eğer kimsenin lafına bakmayın içinizden geliyorsa eğer o zaman kapanın.
Senin hoşuna gidecek diye millet mi kapanacak.

Benden size bir tavsiye densiz ve hadsiz.
Her şeyden tahrik olan şeref yoksulları için kapanmayın.
(bkz: neden eksilendiği anlaşılmayan entryler)
rls 19 nam-ı diğer kıllı lopez'e en kısasından tavsiye; hemen ananın türbanını başına sar, eteğini beline...
Kapanın.
zira kapalı kızlar daha güzel ve çekici geliyor.
Ve de daha fazla güven veriyor.
müslüman akp'li gençleri lütfen evlenmek için ayartmaya çalışmayınız.
sevgilinizle sevişmeyi ihmal etmeyin.
siki için yaşayan 72 çıplak bakire için ruhunu satmış denyolara bakmayın bu başlığı da fazla siklemeyin. daha kızlarla konuşurken gözünün içine bakamayan eziklerden tavsiye mi alınır?
madem açıksınız meme dekoltenizi iyice açın.
kimseyi takmayın canlarım, açıklık sizin beden sizin, kullanım hakları da size aittir.