bugün

tartışmaya gerek bile yoktur,brokolidir.
Bamya. Yemek olan. Gerçi öbürünüde yemem lan hemen fesat düşünüyorsunuz ayıp.
Erik ben erik sevmeyen kızlardanım.
Burada atıp tutmasinlar iki gün aç kalsinlar, bak nasıl yiyorlar.
Birbirini bile yer bunlar.
Açlıktan Öleceksin bi şey yemeyeceksin?
He ya he. Yumurtanın beyazindan kereviz yemegine kadar yerim. Affetmem. Oruç tutunca iftarda öyle oluyorum şahsen. Siz de öyle oluyorsunuz poz yapmayın.
Yumurta. Lutfen kimse yemesin.

Çok şey istiyorum biliyorum...
Kurbağa.
işkembe çorbası.
açlıktan ölmeyi siktir et ne bulursam yerim yemek ayırmam. ki açlıktan ölecek olsam babamı bile yerim...

dur bakiyim, benim yeğenden güzel pirzola olac... tövbe tövbeeee...
Midyedir.
balık ve içli köfte. mübalağa bir kenara, ancak açlıktan ölecek noktaya gelirsem yerim. başka türlü asla.
sakatat.
açlık ile acıkmak arasındaki farkı öğrendiğimiz vakit yemeyeceğimiz hiç bir şey in de olmadığını kavrarız.

misal: ölmek ve bayılmak.

california da ki tufanda mahsur kalan kız amcasını yiyerek 15 gün hayatta kaldı. neden amcan diye sorduklarında "ölenlerin arasında tiksinmediğim tek kişi oydu" demiştir.

bunun dışında bir göçük altında kaldığınızda içecek bir şey yok ise kendi sidiğimizi içiyoruz demedi demeyin... zira içmez isek uzun süreli susuzlukta böbrekler iflas eder ve dışarı çıksak da fazla yaşamayız. evet başkasının sidiği bizi zehirleyebilir ama kendi sidiğimiz bize zarar vermez...
(bkz: karides)
(bkz: havyar)

denizden babam çıksa yerim diyenlerden olabilirim belki ama yok arkadaş ya bu ikisini görünce bile midem kalkıyor.
büyük konuşmayayım ama ciğer yiyemem galiba. allah aç bırakmasın.
Çinliler de 1960 larda burda yazilanlarla hemen hemen ayni seyleri yemeyiz diyorlarmis ama yasadiklari kitlik doneminden sonra kopek, bocek, yilan, orumcek surungen murungen ne varsa yemeye baslamislar. bu dönemde bazi yerlerde insan oldurup yenildigi bile soylenmekte.. kisaca yalan olan seylerdir.
(bkz: obama nın boku)
Insan eti.
mantar, kokoreç, ciğer.
enginar olabilir veya kereviz.
örümcek. görmeye bile tahammül edemezken yemezdim heralde.
bu başlığa entry girebilen yazar hayatında gerçekten de hiç aç kalmamış demektir.
Kaynanam.
kuyruk yağı. ( allah'a büyük gelmesin )
pastırma.
Muz'dur. Kokusuna bile katlanilmaz.
güncel Önemli Başlıklar