bugün

aziz yıldırımın biyografisidir.

işte 52 de doğdum. çalıştık mühendis olduk. iş adamı falan derken fenerbahçeye başkan oldum. iki çocuğum var allahıma bin şükürler olsun ki. evlendim boşandım. o mevzu biraz karışık anlatmayayım. sonra işte başarılı bir süreç geçirdim fenerbahçe başında. sonra hiç olmadık bi zamanda yatağımda fosur fosur uyurken çağırdılar beni don paça gittik karakola. sanki tabakhaneye bok yetiştiriyorlar. neyse işte şikeymiş. salarlar beni birazdan derken orada tutuklandık. 1 yıl içeride yattım. arkamdan çok konuştular. mahkemelerde süründük 1 sene. allahtan hakim biraz şakacı biri de ortama neşe katıyordu. işte mahkeme karar gününe geldi sıra. 6 yıl hapis verdiler. bir de para cezası da o kolay ya hallederiz onu.* şimdi de 1 yıl yattı demesinler der gibi 364 gün sonra çıktım. çıkmaz olaydım. ulan mahkemeden şikeci olarak çıktık omuzlarda karşılandık. mallar beraat ettim zannettiler. şimdi bağıra bağıra söyleyeyim ben suçlu damgası vuruldum lan beraat etmedim diye de neyse dedim şimdi bozulmasın garibanlar. anı yaşa diye bir şey var dedim dağıttım saçı başı tur attık şöyle bir.

neyse ben şimdi dinlencem biraz. sonra da arkamdan neler söylemişler arkamdan bi bakayım . rıdvanı ararım kritik yaparız. ulan biyografi yazacaktık günlük gibi oldu kusura bakmayın. yargıtay karar verene kadar ben yokum kardeşlerim.

not: kesinlikle aziz yıldırımın suçlu olup olmadığı hakkında bir sözde bulunmadım. bilemem ben onu allahın gariban bir kuluyum. hiç kimseyi yargılamaya da hakkım yok. sadece aziz yıldırımın gözünden bakın istedim olaya.
hazımsızlık ruhumda var'ı eklemeyi unutmuştur...
sonra bir gün millete ayar vermeye çalışmaktan ayarsız oldum.. eksik kalmış..