bugün

fenerlilerin kendisinden kurtulmak için eski libya lideri kaddafi gibi savaş açması lazım. yoksa öleceği falan yok. 90 yaşına kadar kurtulamıycaz yoksa bu diktatörden.
bir kemal kılıçdaroğlu bir de kendisi sevdiğim kurumlardan soğumama neden oluyor.
ulan o kadav fovma yaptıvdık şimdi ne yapavım ben onlavı ?
Adam gibi adamdır. Her hareketi olay her hareketi koyar. Evet.
kendisine ait şu görseli yeni öğrendiğim spor adamı.

görsel
salyalar saçan bir amigo gibi ergin ataman'a küfrediyor saha kenarında! rezilliğin daniskası!

gel oğlum, ipekçi'ye gel sen!
https://pbs.twimg.com/media/CjUmgFNWUAAygJ5.jpg

Fenerbahçeye yakisan başkan. Pislik herif.
basketbol maçında bir başkana yakışmayan tavırlar içerisinde görüntülenmiş antipatik kişi. sevmiyoruz.
Bu adamdan tiksinmek Galatasaray lı olmamla alakalımı diye düşünürken atıp tutarken bununla alakalı olmadığı kanısına varıyorum.
Abi senin olayın nedir ya ?
Sen git emekli ol yat gez bırak bu işleri midemiz kaldırmıyor artık sen Volkan Demirel mahvettiniz Can'ım rakibi. Siz gitseniz ne güzel olacak buralar.
Türk futbolunu aşağı çeken kişilerin en başında gelir, şampiyon teknik direktörleri harcar, 50 milyon Euro harcar hiçbir başarı elde edemez ve bu Adam Türk

futbolunun Belki de en güçlü kişisi, insan başarılarıyla güçlenir ama bizim ülkede nekadar adam harcarsan okadar güçlü olursun.
başarılı olan takımı da bozar, başarısız olan takımı da, son 5 senedir psikolojisini anlayamadık.
Bu herif gitmeden fenerden bi yol olmaz.
Şu an fenalık geçiriyor sanıyorum. Kolonya getirin.
50 milyon Euro yatırıp yapıp takımın içine eden Fenerbahçe tarihinin uzak ara en başarısız Başkan'ı.
Gördüğü galatasaray kupalarına bir yenisini eklemiş efsane başkan.
Fenerbahçe'ye daha ne kadar zarar verebilir bilemediğim şahıs.
Bu mayısta gitmeyecektir.
Bak oglum bu adam bir bahane bulacak gene gitmeyecek bak soyluyorum.
seni o 1 oyla fenerbahçe'nin başına getirenin o elini sikeyim. türkçe lügat'ında ki tüm küfürleri sana armağan ediyorum başkanım. tez vakitte başımızdan ayrılıcağın o günü bekliyorum.
Yeter başkan artık ali koç`a bırak.
Sikeyi turkiyeye sokan galatasaraydirdan girdi, bana kufur ediyorlar, fettullah gulen, biz final four falan derken yine bi kupayla uykuya dalacak.

Hakemlere salladi ama Vergiden bahsetmedi hala du bakalım.

Edit: pardon kokaini unutmustum. Onu da soyledi.
keske sike yapsaydik da kopruden atlasaydin aq oglu.
az önceki gaassaray maçından sonra son sözü:
"şikesiz olmuyor abi..."
baba bu adama sövüyorsunuz falan ama şöyle baktığımız zaman fenerbahçeyi dünyadaki en iyi spor kulüpleri içine sokmuş başkan aziz başkandır voleybolda basketbolda avrupada final oynadık 13 sene boyunca her sezon (arada bi aragones vakası var) şampiyonluğa oynadık her mayıs ligin son haftasını bekledik olduk yada olamadık orası ayrı konu ama bu adam sayesinde bu heyecanı yaşıyoruz bak bjk ye adamlar 5 10 senede bir şampiyon oluyo biz daha ne istiyoruz bence bunun keyfini çıkaralım eleştirmeyelim demiyorum ama bunlarıda düşünerek eleştirelim.
ağlaya ağlaya bi hal oldu beyzadem.