bugün

Ettiğini çekendir. Yabanci sinirlamasini destekledi, simdi de bu sebeple diegoya lisans cikaramiyor ve gs macinda oynatamiyor. Ohh canima degsin.
hakkında 610 sayfa entry yazılmış, basın ile sürekli didişen kulüp başkanıdır.
türk sporunun ve fenerbahçe nin gerçek muhteşem futbol babası.

görsel
türkiye'deki kirli oyunlara rağmen her türlü fenerbahçe için gereği yapan baba adamdır. lobiyle, hakemle, iktidarla, cemaatle, mafyayla, tff ile şampiyon yapmamıştır takımı hiçbir zaman, gs gibi. o yüzden delikanlı adamdır.

tek başına da 5 10 tane ultraslan ayısına posta koymuştur. mum gibi dağılmıştır kekolar ahaha. *
tüm fenerbahçelilerin kendisini çok sevdiğini ve kendisini baba olarak gördüğünü düşünen kulüp başkanı.

o işler öyle değil işte, aziz yıldırım bu kulübün 100 yılı aşkın şanlı tarihine böyle bir şaibe sokmayı becermiş bir insandır, bakın şikeli şampiyon olduk falan demiyorum, sahada hiçbir şike olmadığını uzun uzun her defasında savunuyorum...

aziz yıldırım tabi çok büyük bir başkandır, kulübün babasıdır(!) sonuçta tüm dünyaya fenerbahçe'nin ismini duyurmuştur, artık bir dünya kulübüyüz, değil mi? şike davasını tüm dünya takip etti, hepsi bizi şikeci takım olarak kabul etti, değil mi?

şu an türkiye'nin en taşra yerinde bile bir erkek çocuğu fenerbahçe şikecidir diyor değil mi? evet.

o fenerbahçe taraftarlarının masum duygularını kullanıp, 3 temmuz süreci, fenerbahçe değil ülke meselesi, memleket elden gidiyor diye diye kendini neredeyse kurtarıcı kahraman ilan etmiş, her fırsatta kendi isteklerini kulüpte tek tek uygulatmıştır.

fenerbahçe'nin diktatörüdür. kendinden olmayanı kulüpte istemeyen biridir.

ben ömrünü fenerbahçe'ye adamış tribünlere kupayı götürmeyen, taraftarın fenerbahçeliliğini sorgulayan, soyunma odasını kayıt altına alan bir başkan istemiyorum! ben kulüp tekrar taraftarın olsun istiyorum!

edit: eksileyen fenerbahçeli arkadaşlarım, ah bi gerçekleri görseniz. aziz yıldırım'ın tribündeki paralı şakşakcılarını, twitter üzerindeki paralı kalemlerini görseniz...
futboldan uzaklaştırılması gereken kişidir objektif bakalım.
hayvanat bahçesi genel başkanıdır, köpeklerinin konuşup futbol oynayabilmesi şaşırtmaktadır.
2014 2015 sezonu süper kupa şampiyonu Fenerbahçe'nin başkanı olan adam. Evet.
şikesever adam.
tescilli şike suçlusu. ama ne yazık ki Fenerbahçe nin başkanlığını hala yapabiliyor.
şikeci trabzonluları kendi elleriyle yumruklamaya başlamış. yanındayız başganım.
ne idüğü belirsiz bir "şike sürecini" hapiste geçirmiş, herkesten daha fazla töhmet altında kalarak (sanki diğerlerinin ne mal olduğunu bilmiyoruz) harala gürele paketlenen adamdır.

ama artık insanın bir s.ktirin gidin diyesi geliyor. neymiş efendim ibrahim tüfekçi "aziz bey, vicdanınız rahat mı şike yapmaya utanmadınız mı?" diye milletin ortasında soruvermiş. bunun adı sormak değil bildiğin "p.çliktir", kelimenin asli manası ile değil mecazi manası ile p.çliktir.
" Aziz Bey Vicdanınız Rahat mı?, " Şike yapmaya utanmadın mı?"

sorusuna kızıp, soruyu soran i. tüfekçiye saldıran kişi.

şike suçu işlediği tüm kurumlar tarafından tescilllenmiş biri bu soruya neden kızar anlamadım.
fenerbahçe'den bir an evvel elini çekmesi gereken şu anki mevcut kulüp başkanı.

fenerbahçe'ye daha fazla zarar vermeden, bu kulüpten elini ayağını çekmelidir.
fenerbahçe spor kulübünün efsanevi başkanı. başkanlık süresince en çok yakındığı konulardan biri küfürlü tezahuratlar olmuştur. kendisi bu konuda sonuna kadar haklıdır. bugün stadyumlardaki küfürlü tezahuratlar yuzunden ailece maçlara gidemiyoruz .
Aklıma bizim ressam bob ross geldi. şuraya dağ koyayım buraya ağaç iyi yakışır vs.
Aziz yıldırım: aha buraya td koyalım dur şu yönetici kovayım güzel durur belki. Hmm şu futbol takıma 3-5 tane pahalısından bir kaç futbolcu alayım fenerbahçe çiftliğimiz şenlikli olsun. Ihıh bu istediğim gibi durmadı dur şunu sileyim yerine yeni yönetici atayayım.
nedir bu aziz dusmanligi aziz sizi mi.
Düzeltme: Aziz yıldıvım.. Spor tarihinin yüzkarası, halen daha kanayan yarasıdır.. Muritleriyle beraber kafası tez zamanda kesile!
Kimilerinin taptigi kimilerinin taktığı kimilerinin de sicine takmadigi kişidir. ben üçüncü kişiyim.
fenerbahçe kulüp başkanı, isminin şikeyle anılması ne fena.
Fenerbahçe için her zaman fedakarlık yapabilecek gözyaşı dökebilecek taraftar kadar Fenerbahçe'yi yürekten sevdiğine inanmadığım ticari kaygıların adamı, egoist, diktatör. sapına kadar fenerbahçeliyim ve bu adam benim kadar fenerbahçeli olamaz.
fenerbahçenin çıkarlarını var gücüyle savunmaya çalışan başkandır. bu adama laf eden fenerbahçeli, fenerbahçeli değildir.
fenerBahçe spor klübü nun yasayan efsanesidir.
türk futboluna ve fenerbahçeye altın çağını yaşatan efsane adam.
bir kulüp başkanı.

yani bir yönetici falan filan... ama başka bir kulübün yönetiminde olmayan bir kişiye sallıyor, hakkında konuşuyor.

diyorki "tff başkanının elini sıkmıyor, böyle yaparak türkiye cumhuriyeti'ne hakaret ediyor." diyor.

şimdi bu şahsın "sen melo hakkında konuşamazsın, sen bir kulüp başkanısın" diye mi eleştireyim yoksa "tff başkanının elini bende tutmam, görünce midem bulanıyor zaten ayrıca bunun neresi türkiye cumhuriyeti'ne hakaret oluyor?" diye mi eleştireyim.

yani acayip yani.

ha bir de, memleketin en karanlık adamlarından, askere gitmemek için "bir ayağı kısa" olduğundan (!) çürük raporu almış, şike yapmış, parayla insan almış, maç satın almış kişisin sana noluyor birader?