bugün

http://www.fanatik.com.tr.../sen-bir-cik-hocam-380541

--spoiler--
Takımın verdiği görüntüden son derece rahatsız olan Aziz Yıldırım, ekiple Samandıra’da bir araya geldi. Herkesi şaşırtan olay toplantı başlarken yaşandı. Yıldırım, teknik direktör Ersun Yanal’ı odadan çıkardı, futbolcularla yalnız kalmak istediğini belirtti. Yanal, başkandan gelen bu talebe itiraz etmedi.
--spoiler--

ŞU HABER DOĞRUYSA Ki ERSUN YANALI SEVERiM VE DOĞRU OLMAMASINI ÜMiT EDiYORUM, YAZIK OLMUŞ HOCA YA. TAKIMIN BiR PARÇASI OLARAK GÖRÜLMÜYOR CAMiADA.
ERSUN YANAL, AZiZ iN KAL DEDiĞiNDE KALACAĞI, ÇIK DEDiĞiNDE ÇIKACAĞI BiR HOCA DEĞiL.
ARKASINDA DURACAKLARINA, KONUYU, HATALARI BERABER TARTIŞACAKLARINA AZiZ YILDIRIM, HOCA YI ODADAN ÇIKARTIYOR. TAKIMLA AYRI KONUŞUYOR.
BU TAKIMI BU SEViVEYE ÇIKARAN, ŞAMPiYON YAPAN HOCAYA BÜYÜK HAKARET BU.

FENERBAHÇE TARAFTARI AZiZ SEViCiLER NE DÜŞÜNÜYOR ACABA. FENERBAHÇE CUMHURiYETi DiYE KANDIRILIYOR ADAMLAR. DAHA ÇOK DiKTATÖRLÜK GÖRÜYORUM BEN FENERBAHÇE DE.

NEYSE KISACA, ERSUN HOCA HiÇ HAK ETMEDiĞi ŞEYLERE MARUZ KALIYOR.
TAKTiK VE TEKNiK AÇIDAN, SPOR BiLiMiNE HAKiM, MODERN ANTRENMAN TEKNiKLERiYLE DiĞER HOCALARA FARK ATIYOR ERSUN HOCA. AMA DEĞERi BiLiNMiYOR.
fenerbahçe nin acilen kurtulması gereken başkanı. adam elinde olsa futbolcuları falakaya yatırır. diktatör gibi diyemeyeceğim bildiğin diktatör. arkadaş teknik direktör getirdiysen bırak işini yapsın. adam şampiyon yapmış takımı memnun değilsen kes biletini. onun işine burnunu sokmak ne demek saygısızlık. zamanın da zico ya yapmıştı. şayet o kadroyu muhafaza edebilseydi şu an mazisinde bir avrupa kupası olacaktı bu takımın.
yine hocanın işine karışarak saçmalayan başkan. izinleri iptal etmiş. allahım yarabbim şu adamdan bir kurtulamadık.
Adam gibi adamdır.
fenerbahçe başlangıcı 1959 kabul edilen süper ligde 19 defa şampiyon olmuş, gs de.

1959-1998 yılları arasında, yani aziz yıldırım başkanlığa gelene kadar şampiyonluk sayıları: 13 (fb) - 11(gs).

sonra büyük başgan geliyor ve 16 senelik başkanlığında 8 galatasaray şampiyonluğu görüyor. "ben fenerbahçe için ölürüm" temalı divan kurulu konuşmalarla şakşakçıları tarafından yere göre sığdırılamayan büyük başgan, bir istifayı edecek götü bile kendinde bulamıyor. çünkü kendi de biliyor ki istifa ederse bütün mahkemeler üstüne çullanacak.

aziz yıldırım bugün fenerbahçe'nin başkanı değil. fenerbahçe isminin, markasının, toplumsal değerinin arkasına sığınan bir korkak. kendisine gereğinden fazla anlam yüklemenin gereği yok.

fenerbahçe 107 yıllık bir kulüp, türkiye'de fenerbahçe'ye başkan olup aziz'den çok çok daha iyi bir şekilde kulübü yönetecek sürüyle isim var. fenerbahçe dün vardı, bugün de var ve yarın da sapasağlam bir şekilde orda duracak.

aziz yıldırım bu kulübü ne kurdu ne de kurtardı, seçimle geldiği başkanlık görevi neyi gerektiriyorsa onu yaptı. aziz yıldırım fenerbahçe'yi fenerbahçe yapmadı. ama fenerbahçe aziz yıldırım'ı hapisten kurtardı, hala da kurtarmaya devam ediyor. dolayısıyla başkan kalacaksa da siktirip gitsin kendi işiyle gücüyle uğraşsın, medyadaki köpekleriyle ersun yanal'a sallamaktan, kuyusunu kazmaktan vazgeçsin.
3 günlük izini çok görüp iptal eden ve idman koyan başkan pardon diktatör.ulan madem sen idman koyup izin kaldıracaksın,ersun yanal ne diye dursun orada.hep söyledim yine söylüyorum fenerbahçe aziz yıldırım giderse düzelir.
bugün saat 5'teki basın toplantısında ersun yanal'la yollarını ayırdıklarını açıklayacaktır.
ersun'u kovacaksa bahanesinin ne olduğunu merak ettiğim fenerbahçe başkanı.

bence artık takımı o çalıştıracak. ''başkan da benim, antrenör de benim, taraftar da benim'' diyecek. zira muhalif taraftarı almıyor, kafasına göre teknik adam kovuyor, zaten başkanlığı ebediyyen devam edecek gibi davranıyor; o halde başka bir hal de kalmıyor.

ben de bir fenerbahçeliyim ve bana kalırsa siktir olup gitmesi 5 yıl önce gerekiyordu bunun. sorun antrenörlerde değil çünkü, bu yarı histerik bunak delide.
"eyvaaaah! gene saçmalayacak" başgan.
Eşittir şike!
türk futbolunun kötüye gittiğini 8 ağustos 2014 tarihli basın açıklamasında zikreden kişi.

(bkz: güldüren beyanatlar)
Basına, yaptığı çirkin haberler nedeniyle ayarı vermiştir. Teşekkürler.

Editi virgül için yaptım unutmuşum.
iyi giden her şeye çomak sokuyor.
zico, aykut ve son olarak da ersun yanal.

eğer giderse daha kötü bir başkan gelecek: mahmut uslu.
şikecidir.

cas davası namusumuzdur diyip davayı geri çekip "namussuzluğunu" ilan etmiştir.
fb kulübü başkanı.
daha çok şey yazardım da silik yeriz şimdi ya da hakaret davası falan açarlar, hiç gerek yok.
Bir numaralı sikeci. Kişilik olarak peltek bir adam. Bu arada kişilik ne alaka?
adam içeri girecek ispatlandı hala ben şike yapmadım diyor neyse ağzımızı bozmayalım.
Adam bildiğin diktatör. Kendinden olmayanı adamdan saymıyor.
Teknik direktör mü? Illa kendisi getirecek kendi istediği olacak.

Yönetim mi? Zaten söylemeye gerek yok.

Taraftar mi? Kendini sevmeyeni bırak stada almayı kadıköy'e sokmaz elinde olsa. Istiyor ki armaya değil kendisine gönül versin bu taraftar.

Kısacası dostlar, galatasaraylı birisi olarak, diyorum ki tez zamanda kurtulunması gereken bir virüstür aziz başkan.

Ondan başka başkanı daha fenerbahçe başkanlık koltuğunda görmeyen yeni yetmeler sanıyor ki; aziz yıldırımsız fenerbahçe bir hiç, ölecek bitecek. Alakası yok. Asıl aziz yıldırımSIZ bir fenerbahçe kalkınacak yürüyecek. Aynı zamanda da türk sporu.

Şu unutulmasın. Sadece aziz yıldırım başkanlığı döneminde istikrarsızlıkla itham edilen galatasaray 5 tane başkan değiştirdi, ve bu 5 başkan da çok büyük katkılar yaparak takıma takım katarak gittiler. Ki aziz yıldırım, başkanlığı döneminde galatasaray'in daha fazla şampiyonluğunu gördü fenerbahçe'den.

Demek ki neymiş, bazen totaliter yönetimlere yeri geldiğinde son vermek gerekiyormuş. Istemiyoruz artık dostlar. Fanatik değil taraftar, takımcı değil sporsever bireyler olarak aziz yıldırım gibi kan emici virüsleri türk sporunda görmek istemiyoruz. Daha adil daha ılımlı ve daha sporsever bir başkan.hem fenerbahçe'yi hem de türk sporunu daha da ilerilere taşıyacaktır. Kesin ve net.
Yaptığı teknik direktör tercihleriyle başarısızlıklara zemin hazırlayan başgan kişilik.

Lorantı, aykutu, daumu getirirkenki kafayı merak ediyorum.

Zico, rıdvan, löw ve şimdi ersun yanal gibi iş yapan hocaları gönderirkenki kafa bambaşka zaten.

En yanlış, en berbat tercihi de aykut kocamanla yapmıştır.

Bienvenu, krasiç, kadlec, baroni, meyreles, hasanali kaldırım, mehmet topal; hep aykut kocamanın takıma yığdığı sırıklar. Emre ve alex gibi iş yapan topçuları göndertmesi de tam onun yaratacağı bir faciaydı.

Aferin aykut hoca. Bi 3 temmuzdan kurtardın ama 3 teemuz kadar transfer zararı verdin takıma.
Aziz yıldırım diye yazılır aziz yildivim diye okunur.
türk futbolunun gerçek babası.
Olur da ersun yanal'ı gönderirse, 3 ay'a kalmaz kendi bavulunu da hazırlayacak yarı ağa yarı başkan kişilik.
an itibariyle ortalığın yine amına koydu. büyüksün başgan!
kontrolünü yitirdiğini fenerbahçelilerin kabul ettiği şikeci.

bu adam zaten kontrolsüzdü, ne olduğu beliyyidi de siz göremiyordunuz olm.

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/14051.php
fenerbahçemizin başının belası. sportif başarı olarak galatasarayı önümüze geçirdi. 9 gs şampiyonluğu ve uefa kupası gördü. kulübün adını lekeledi. kırk yıllık şikeciler şimdi onun yüzünden bize şikeci diyor. sürekli takımı eksik bırakır sonra da şampiyonluk son maçta gider. tek artısı kulübü ekonomik olarak iyi yönetmesi. gitse de kurtulsak insanı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar