bugün

bu gece gördüm lan ben bundan. valla billa. oldukça enteresan bir rüya idi.
anlatma niyetindeyim ancak çok subjektif olduğu için silinir diye korkuyorum. silinmez mi diyorsun? o halde anlatayım...

rüyamda, fenerbahçe , denizli spor maçı var. arkadaşlarla konuşuyorum.

+olm deli fenerbahçe denizli spor maçı var lan
-evet güzel maç olacak
+kaçmaz olm bu maç
-evet bilet almak lazım gitmek lazım
+o yeah

biletler alınır ve maça gidilir. ancak olay şu şekilde olur. iki katlı bir otobüs ve maçı otobüsün içinde izliyoruz, otobüsün ikinci katındayız biz ve üstü açık. en arka koltukta, ben , arkadaşım * , aziz yıldırım ve mahmut uslu var.

benim biletim biletix ten alınmış. aziz yıldırım biletimi kontrol ediyor ve oldukça sinirleniyor. cünkü fenerium dan almam gerekiyormuş ve biletix ten alınan biletler sahte oluyormuş falan. neyse elimden bileti alıyor ve bana fenerium bileti veriyor.

maçı izlemeye başlıyoruz. ama maç fenerbahçe denizli spor maçı gibi değil.

fenerbahçe livorno imiş denizli spor ise adana demir spor imiş falan. bir o maç niyetine gidiyoruz. otobos şükrü saraçoğlu tribününe giriyor. hiç otobüsten inmeden maçı izliyoruz.

ilk yarı fenerbahçe nin 1 0 üstünlüğü ile bitiyor. aziz yıldırım ben mahmut uslu ve arkadaşım oturuyoruz. yanımızda başa taraftarlarda var. otobüsün üstüne atkı yağıyor. bir kaç kişi atkı kapma telaşında. ancak atkı fenerbahçe atkısı değil sadece. her takımın atkısı yaşıyor. bir tane galatasaray atkısı düşüyor. çocuğun biri yakalıyor boynuna asıyor.

ben bakıyorum çocuğa ''aha şimdi dayağı yiyecek'' şeklinde, ancak çocuk dayak falan yemiyor. oturuyor koltuguna.

ben o arada gazete okumaya başlıyorum. gazete ''foto spor'' aziz yıldırım yanıma geliyor, gazeteye bir bakıyor bir suratıma bakıyor, ben tırsıyorum baya. elimden gazetey alıyor ve sabah gazetesi veriyor. al bunu oku diye.

ben iyice tırsıyorum ''aha şimdi sikecek belamı'' diyorum. neyse maç bitiyor.
otobüste ki herkes iniyor aşağıya. ben resmen kacar gibi şöföre ''abi gidelim onlar sonra gelir'' diyorum. ben ve maçı izlediğim arkadaşım arabanın içinde gidiyoruz.

bir alt geçite geliyoruz ama alt geçite sığmıyoruz. ben o arada iyice telaşa kapılıyorum ''aziz yıldırım yakalayacak bizi olm'' diye. gerçekten de aziz yıldırım arabanın arkasından çıka geliyor ''beni almadan nereye gidiyorsunuz'' diyor. uyanıyorum.

cidden garipti lan... tırstım baya. *
(bkz: kabus)
rüyada mastercard görmekle eşdeğerdir. çenenizin yorulacağına delalet eder.
allah sen koru yarrabbi. (bkz: korunması gereken faktörler)
para geleceğinin göstergesidir.*
adnan polat rüyasıdır. aziz yıldırım polat'tan arda' yı istemektedir. parayı adnan polatın yüzüne vurur "al ulan yirmi milyon yaptım kahpe" bu sırada adnan poat rüyadan çığlık atarak uyanır.
hayır hayır hayııııııııır.
(bkz: yıldırım çarpmışa dönmek)
başa geldiğinde psikiyatride gizli galatasaraylılık teşhisiyle yorumlanacak durum. *

ayrıca biri yapmadan önce davranalım;

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)