bugün

aziz yıldırım yalaka olsaydı olacaklardır.

muhtemelen tayyip erdogan in en yakin kankasi olurdu. zira fetö ye tek basina direnen ilk adam aziz yildirimdir. 17/25 den sonra da tayyip erdogan dir.

ancak aziz yildirim bu darbe mevzuundan sonra mitinglere bile katilmamistir. ki katilmamasi da gerekirdi. cünkü o mitingleri ve mücadelesini coktan baslatmisti. siyasi platformlarda yeri kesinlikle olmamistir.

olsaydi zaten fenerbahce bu ülkede her sene sampiyon olurdu. bunu net bir sekilde biliyorsunuz.

özet; yalaka olsaydi, tayyip erdogan a biat edip önünde paspas olan kim varsa, aziz yildirim a da biat ederdi. (demirören vs)
Kadıköy'den mi, aziz başkandan mı bilinmez, fenerbahçe bildiğin cumhuriyetçi laik ve asi bi takım haline geldi.

Futbolda başarısızlıkları göz ardı edebildim, çok mantıklı çünkü, beşiktaş'ın stadı yapılıyor tüm bjk yönetimi sayın cumhurbaşkanım da sayın cumhurbaşkanım. Gs yönetimine bişey demiyorum zaten allah ıslah etsin.

Aziz Yıldırım'ın bu denli gaza gelip de direnmesi vs fenerbahçe'ye yeni bi kimlik, yeni bi duruş getirdi, taraftarın büyük çoğunluğu da buna dahil oldu.

Galatasaraylı arkadaşlarım nolucak cemaate yandaş olduysak bak 4 yıldızımız var diyor, ben diyemiyorum artık, baya bildiğin erdemli taraftar olduk napıyım ben öyle şampiyonluğu diyorum.

işte aziz yıldırım yalaka olsa biz şuan bu duruşta olamaz, kadıköy'e, formaya, stada, boklu dereye, takımın felesefesine ve kimliğine bu kadar bağlı olamazdık.