bugün

Daha çok akne tedavisinde kullanılan antibiyotik.

Genellikle 3 gün boyunca birer adet, 4 gün boyunca mola şeklinde 3-4 hafta kullanımı önerilmektedir. yine de doktora danışmakta fayda var.
bir jel bir merhem ve kendileri olmak üzere iki haftadır kullanmama rağmen benim sivilcelerin hiç tınılamadığı azitromisin grubu makroliddir. iki hafta daha var ne olacak bilemiyorum. bu arada sivilceler derin ve sivilce gibi değil. alttan alttan pütürcük pütürcük bir görüntü yapıyor ve kurcalayınca kocaman çıbanlara dönüşüyor. *
pek çok yan etkisinden bahsedilmiş farklı yerlerde ancak benim için bebe aspirininden farkı olmadı. gerçi akşam içip uyuyorum belki de o yüzdendir.

iki hafta sonra kontrol var. o zaman yine bu başlığı hortlatacağım.
1 gündür araştırdığım antibiyotik.Hayır doktor bunu bana soğuk algınlığı için verdi ama nedense prospektüsünde büyük harflerle “soğuk algınlığı ve grip tedavisinde kullanılmaz” o zaman bu amk doktoru niye bana bunu verdi bilen birisi yeşillendirebilir mi?
ateşin ve bademcik enfeksiyonun var mı?
Şu an önümde duran, prospektüsünü yanına koyduğum, diğer sekmede de ekşi yorumları plan ilaç.

Bronşit olmuşuz da korkudan altıma sıçıyorum sözlük, içmesem olur mu? Herkesler ishal olmuş.
5 dakika önce korkanın çocuğu olmaz diyerek gömdüğüm ilaç. Hadi bakalım
Midemin cayır cayır yanmasına sebebiyet vermektedir şu an. Keşke içmeseydim aq. Zatürree olup geberir giderdim.

Değişik sesler de geliyo içeriden. Hadi bakim.