bugün

axerbaycandan gelir sixi sixerem. jekajela . ne güzel trolledim lan.
Gerçek türkleri rahatsız etmemektedir. Türk görünümlü öşexçileri veya ermenileri rahatsız edebilir ama. Soydaşlarımızla muhabbet kurmamızdan rahatsız olanlar daha da kudurabilirler. Biz buna kardeşlik diyoruz. Ulus bilincine ulaşamamış hain ruhlular bunu anlayamaz..
ulus bilincine ulaşamamış hain ruhlular nerdesiniz lan ? amınıza koyucaz üstteki yazarla beraber.
rahatsız olan varsa siktirip gidip "daye daye" ağlasın rahatsız olan öşex peşinde koşan totoşlardandır. azerbaycan ile aramızda kardeşlik olduğunu bile bile böyle saçmalıklar yazan dallamalar öşex peşleyin siz umarım o eyp'ler götünüzde patlar.
azerbaycanlıları severim. ama 2010 da gittim ülkelerine sınır kapısında felan hep sıkıntı çıkardılar beklettiler heralde rüşvet felan beklediler tahminimce sözde 2 devlet 1 millet gardaşık. gürcüler pasaporta baktı hemen işimiz bitti.

birde azerbaycanlılarında sözlüğü var tesadüf keşfettim orda bizi sevmeyen kin nefret içerikli entrylerini okudum şok oldum aralarında iyileride vardı. ama youtubedeki yorumlar gibi hep iyi değildi. yani içlerinde bizi sevmeyenleride var. buarada azeri değil azerbaycan türkü.