bugün

Az önce garip bir şey yaşadım arkadaşlar. Biraz kestireyim diye yatağıma yatmıştım, 16-20 dk sonra uyandım ve şu hepimize olan uyku felci durumunu yaşadım buraya kadar her şey normal. Sonrasında ise uyanıkken rüyalar görmeye başladım, etrafımı görüyorum salondan gelen tv nin belli belirsiz sesini duyuyorum fakat gözlerimin önünde de farklı şeyler oluyor. Ellerimi kaldırıp bakıyorum çift görüyorum, ellerimin etrafında yansımalar oluşuyor. Gözlerime taşlar yağıyor ama taşlar suya düşermiş gibi gözlerime düşüp dalgaları yayılıyor. Düşündüğüm her şey gözümün önünde beliriyor. Bir kuş sürüsü yatağıma doğru hücüma geçiyor elimde onları savuştuyorum ama elim de acıyor gerçek bir acıymış gibi hissediyorum bunu. Bir de bu durum bittikten sonra sanki başka bir şehre gitmişim de geri gelmişim gibi bir psikoloji içine girdim. Hani olur ya başka bir şehre gideriz başka bir psikolojiye gireriz işte öyle, bugüne kadar bulunduğum tüm mekanlar ve yaşadığım zamanlar birbirine girdi sanki. Bu durumun ne olduğu hakkında bir fikri olanlar başlığa entry girsin lütfen. Lsd veya herhangi bir şey de kullanmadım, tamamen doğaldı.