bugün

Doğal güzellik her zaman en iyisidir.

görsel

Yapay şeyler anca bu kadar olur. Cidden berbat ötesi olmuş.
(bkz: aysegul melisa dogan kim amk)
Yürüyüşüyle dalga geçiyorlar o kızın. Hiç kendilerine bakıyorlar mı acaba birileriyle dalga geçen insanlar merak ediyorum. Ayşegülü hiç sevmezdim hâlâ sevmem ama dalga geçilmesi çok aptalca.
Yürüyüşü garip bir kızdır. Evet.
ekranda göründüğünün aksine fazla sıcak kanlı ve sevimli bir kızcağız.

kendisiyle sarmaş dolaş pozlarımız var, canım benim.
yeniden ekranlara dondu sandim korktum lan. kezbanin teki tipsiz kiz.
görsel
Taş gibi kadındır. Seksi birisi. Evet.
sempatik bir yüzü var.
buse terim'e çok benzeyen saçlarını boyatınca güzelleşebilen bir güzel.
görsel
ayakları hariç çöp bi bayan. ama ayaklar mü kem mel.
kendisiyle sarmaş dolaş pozlarımızın olduğu kadın.

güzel değil ama çok sıcak kanlı bir kadıncağız. ekranla pek alakası yok.
bir keresinde taksimde arkadaşlarıyla yanımızdan geçerken görmüştüm. topuklu bir ayakkabı giymişti ben böyle şahane bir ayak görmedim arkadaş pürüzsüz, tam istediğim gibi bal dök sabahtan akşama kadar yala o derece.. burayı okuyorsa bana bir yardımcı olsun.
bu kızı görünce cinlerim tepeme üşüşüyor arkadaş. bir erkek olarak ''kezban'' algısını yıkmaya çalışıyorum ama böyle bir gerçek varken bu mümkün mü? görsel

gerek empati gücüm ve insanları analiz etme yeteneğim gerek diksiyon bugüne kadar kızlar tarafından hiç terslenmedim çünkü insanları tipten analiz edebiliyorum iyi-kötü olarak değil bu kimseye düşmez. sadece benim tespitlerime göre bir kişinin yüz ifadeleri ilk aşamada göstereceği ön yargıyı da bir nevi göstermiş oluyor. mesela tanışmak istediğim kızı önce 2-3 gün gerek arkadaşlarıyla olan ilişkisi, gerek yüz ifadesi jest-mimik ayrıntısına kadar incelerim sonra duruma göre ya gider konuşurum ya da bakarım analiz olumsuz yönde tersleneceğimi anlar ne kendimi üzerim ne de karşıda ki tarafın egosuna yağ sürerim. bakın bugüne kadar analizlerim beni yanıltmadı saçma diyebilirsiniz ama ciddi söylüyorum bir kızı şöyle 1-2 gün rahatsız etmeyecek şekilde uzaktan analiz edin gerçekten böyle tersleyecek kıvamda olanlar direk belli ediyor kendini. işte ayşegül doğan da onlardan biridir.

görsel

eğer sizde gerçek hayatta bu mimikleri sık sık görüyor hatta birde bu mimikleri yapan bir kızdan hoşlanıyorsanız size tavsiyem anında arkanıza bile bakmadan topuklayın. hatta sis bombası atıp kaçın daha etkili olacaktır.
güzelliğinin farkında ihtiraslı ve tehlikeli bir tipi var.
o kadar güzel ayakları var ki. ne desem boş, anlamsız. böyle bir ayak olabilir mi ? var işte onun ayakları o. ey ayşe çok güzel patilerin. bunu söylemek istiyorum. tapılası.! seni seviyorum..

ayakları güzel nadide kadınlardan.

görsel
Burun delikleri bir gariptir. Sanırım nefes almasına gerek kalmadan havayı vakumluyor ve bu sayede hiç susmadan o tuhaf ses tonuyla konuşabiliyor.
susmayan hatun kişisi. sussana bi, bi sus yeter. Bi çenen dinlensin yahu kadın. televizyon başında cinnet geçiriyoruz sayende.
insanın ağzının ortasına çakası geliyor.

ne itici bir tip bu ya!

o dişlek yaparak hıııı yaptığı tipi yok mu!

kafasını duvara vurarak, beynini yerine oturtasım geliyor.
çirkef, çirkin ve içinde çok ezik bir insan. ezikliğinin de o kadar farkında ki dışarıya farklı bir görüntü vermek için çabalıyor ama ben görüyorum. belli ediyor.

mutlaka bir ana baba sevgisi eksikliği var bu kızda. tedavi olursa belki düzelir az da olsa.
Herkesin içinden söylediğini dışından söylüyor sadece ve toleransı düşük bi insan.
Normalde tvde bir yarışmacıdan nefret etme ya da gıcık olma gibi bir huyum yok kurgu deriz normal değil deriz çünkü, fakat bu kadın gerçekten sinir bozucu illallah ettiriyor *
(bkz: çirkef)
bu kız böyle makinalı tüfek gibi çemkirirken çıkaracan malafatı ansızın ağzında gırtlağına kadar sokacan.
işte benim stilim yarışmasının en itici, en çirkef, en aptal ve en ezik yarışmacısı. ben hayatımda böyle bir eziklik, böyle bir aşağılık kompleksi, böyle bir çirkeflik görmedim. kimseyi çekemiyor, herkese laf sokmaya çalışıyor, ama leblebi kadar beyniyle ancak hakaret edebiliyor. biraz kafası çalışsa daha düzgün cümleler kurabilse belki bu öfkesini daha iyi ifade eder. ama yok, kızın gerçekten hiç kafası çalışmıyor. kimseyi sevmiyor, hiç kimseyi çekemiyor yani bu ne eziklik kompleksidir arkadaş... o çirkin suratına bütün sinsiliği vurmuş. allah bunu alacak olana, anasına babasına sabır versin. evlat olsa sevilmez. karaktersiz çingen. sokakta görsem saçını başını yolarım valla. yarışmadaki herkese, oynuyorsun deyip duruyor ancak o yarışmada bu leblebi beyinli ezik kadar oynayan bir başkası daha yok.