bugün

Teog sınavında istediği puanı alamayarak 13 yaşında inteharı seçmiş küçük yavrumuz. Ne kadar acı nekadar trajik bir olay. Ülkemizin içinde bulunduğu buhranı sistemin yanlışlarını bir tablo gibi önümüze serildiĞi Bu kötü olay umarım bir şeylerin değişmesi için bir farkındslık oluşturur. Sistemin içine girmiş bir çok insan bir çok küçük yürek ya piskolojisini kaybediyor ya insanlıktan çıkıyor ya da hayatının geri kalanını hırslarıyla yaşamaya başlıyor bunu en iyi biz sistemin içinden gelen insanlar olarak biliyoruz. Sınavlar olmasın demiyorum ama yöntem bu olmamalı , insanlar çocukluk çağında sokakta koşuşturacağı yerde çocukluklarından bir parçayı sokakta bırakıp evlerinde gelecek telaşına düşmemeli. Bu işler oturduğunuz yerden en az üç çocuk demekle olmuyor bu işler belli başlı proğramlamalar ve sistematikle oluyor. Sistemini proğramını oluşturmadan kapasiteni belirlemeden en az üç çocuk dersen böyle sistem içinde kaybolmuş nesiller elde edersin. Yapmayın be devlet büyüklerim yapmayın yeni nesil çalkantılarla büyümesin yapın planlarınızı yapın sistematiklerinizi ülkenizin evlatlarını heba etmeyin.

Allah evladımızın ailesine, arkadaşlarına sevdiklerine sabırlar versin. Çok acı bir tablo.yazık çok yazık.
eğitim sistemi yüzünden kendi canına kıyan kızımız , babası uludağ üniversitesi tıp fakültesinde profesör dür ve başarılı bir hocadır , en çok ailesine üzülüyorum artık normal bir psikolojiye sahip olabileceğini sanmıyorum , kısacası türk eğitim sistemi bir aileyi komple yıkmıştır yazık ...