bugün

başıma gelmişti. Erkekti gerçi o. Sevgili bile değildik iletişimi kesmiştim benden hoşlandığını öğrenince.

intihar ederim falan aradı zırladı etmezsen şerefsizsin dedim.

Sonuç etmedi arabayı ufak bir şekilde duvara geçirmiş sadece.

Sen kim kopek ahahha beni kandıracak mal.
etmeyecek olan kızdır. benim duyduğum intihar değilde " seni çok seviyorum ve senden başkası asla olmayacak eğer seninle evlenmez isek başkası ile asla evlenmeyeceğim" gibi büyük bir laftı.

netice ; şu anda çocuğu var 2 yaşında ehehehehe. hayatın bu kadar acımasız olması sanki insanlardan kaynaklanıyor gibi değil mi. bu kadar yalan dolan bencillik varken hayat nasıl acısın ki iyi davransın ki.
- ayrılırsan intahar ederim necati.
- intahar etmeden önce bi zahmet tdk' ya bakıversen hayriye.
(bkz: ay hadi inş)
sensiz yaşayamam tribine girmiş kızdır. erkek versiyonları da vardır. başıma gelmiştir. üzülüp ayrılamamıştım sonra geldi o ağzıma sıçtı ama olsundu.
(bkz: blöf)
kendinden soğut zaten ayrılır, aptalca hareketler yapan kezbanın tekidir.
(bkz: seni gördüm ve arttırıyorum)
intihar etmez.
nil karaibrahimgil'dir.

gitme yoksa atlarım boğaz köprüsündeeğn.
diyeni hadi geçtim bunun edeni bile var.
belli ki çok seven kızdır. 50 erkekle yazışıp 25 iyle evcilik oynamaz. ciddidir. ha yalandan ayrılırsan intihar ederim diyen erkek yok mudur? vardır. aynı bunun gibi yalanadan ayrılırsan intihar ederim diyen kız da vardır. sevdiğini kaybetmek istemediği için bunu söylemiştir. böyle yalanlara gerek yoktur.

hesap= dünyadaki insanların yarısı erkek + muhakkak biri sana düşecektir.
'kendini mi intihar edersin yoksa başkasını mı?' sorusunun sorulması gereken kızdır. eğer cevap 'kendimi' ise durum vahimdir.
ilişkisini, evliliğini vb. kurtarmak için intihar kozunu oynayan aşırı sorunlu kadındır. medeni bir iletişimle ilişkideki sorunları çözmekten aciz olduğundan böyle bir taktiğe başvurur. eğer erkek sağlam karakterli biriyse, böyle basit bir oyuna gelmeyecek ve noktayı koyup o kadını hayatından çıkaracaktır.
müdahale edilmemesi gereken kızdır. intahar edecek zira, intihar değil. intihar ederse, o kötü.

edit: başlıkta intahar olarak geçiyordu. düzeltilmiş.