bugün

ayrılmamak için intahar etme bahanesini kullanan kızlardır

çoğu kişinin başına geldiğine inandığım bir konudur bu. internet kafelerin yeni yeni
yaygınlaştığı zamanlar yani lise ve orta okuldaki öğrenci devamsızlıklarının tavan yaptığı yıllarda, chat odaları gibi yerlerden insanlar sevgili edinirdi ve bu çok modaydı. ben de bu akıma kapılmış olmalıyım ki 50 hatunla aynı anda yazışır 25 iyle evcilik oynardık.

buraya kadar olan kısım çok lezzetli görünsede iş ayrılığa gelince tatsızlaşmaya başlardı ki buna örnek olarak şekeri yerken tatlıdır ama sıçarsınız bok kötü kokar gibi (farkındayım çok absült oldu)

genç kız ayrılmamak için envayi çeşit numaraya baş vurur ama genç çocuk yemeyince genç kız bir intahar e-mail'i yazar ki aşkın başladığı yer adsl şebekesi üzeri olduğu için kızda böylesini mantıklı görür. siz e-maili aldığınızda karı bi ton maval okumuş, ve hayatına son vereceğini atıp tutmaktadır.

ilk zamanlarda çok önemserdim etme eyleme datlım gıymatlım vb gibi ama sonra baktım ulan olacak iş değil. ipler elimden gidiyor, hızda düşüş yaşanır hale geldi ki o zaman dedim tamam yeter gari. bundan sonra acıma yok. intahar mektubu aldığımda s.klemedim. s.ktir git öldür kendini öldürmessen ben öldürürüm seni diye demediğimi bırakmadım

sonuç; genç kızın arkadaşları genelde hemen ararlar sizi derler sen nasıl insansın kız
senini yüzünden intahar etti. bak bak bak bak hele tipe bak. basın küfürü yellosa. 3 gün sonra intahar eden sevgiliniz (naylon intahar) arar ve hiçbir şey olmamış gibi hal hatır sorar. yani anlayacağınız bir kız ölümüyle bile tehdit ederse sizi kanmayın. s.ktirsin gitsin. canı tatlıdır kerkesin

edit: bir sene sonra eksi bombardımanı başladı. kim öldü lan doğru söyleyin.
kişiliği oturmamış acınılası kızdır, blöf yapmaktadır koluna iki çizik atıp ölüyom diye ağlar yada ilaç içip son dakika yardım etmesi için birini çagırır kendini küçük düşürmekten başka birşey yapmaz bu kız.
- ayrılırsan intahar ederim necati.
- intahar etmeden önce bi zahmet tdk' ya bakıversen hayriye.
nil karaibrahimgil'dir.

gitme yoksa atlarım boğaz köprüsündeeğn.
'kendini mi intihar edersin yoksa başkasını mı?' sorusunun sorulması gereken kızdır. eğer cevap 'kendimi' ise durum vahimdir.
belli ki çok seven kızdır. 50 erkekle yazışıp 25 iyle evcilik oynamaz. ciddidir. ha yalandan ayrılırsan intihar ederim diyen erkek yok mudur? vardır. aynı bunun gibi yalanadan ayrılırsan intihar ederim diyen kız da vardır. sevdiğini kaybetmek istemediği için bunu söylemiştir. böyle yalanlara gerek yoktur.

hesap= dünyadaki insanların yarısı erkek + muhakkak biri sana düşecektir.
o an için hayatının aşkı olduğuna inanan kızdır.*
bu genelde 18-25 yaş arası kişiliği henüz gelişmemiş kız çocuklarında görülen bir vakadır.Bu tip bir kişilikle ilişkinizin yürümeyeceğini düşünerek yanınızda her zaman bir psikolog numarası bulundurunuz.
(bkz: blöf)
müdahale edilmemesi gereken kızdır. intahar edecek zira, intihar değil. intihar ederse, o kötü.

edit: başlıkta intahar olarak geçiyordu. düzeltilmiş.
diyeni hadi geçtim bunun edeni bile var.
(bkz: seni gördüm ve arttırıyorum)
blöf yapıyordur. ayrılın gitsin. ha gerçekten intihar ederse de onun hıyarlığı ve onun günahıdır.
en boktan versiyonu;
(bkz: benim olmazsan taciz ederim)
en uyuz kız tipidir hayat bu ayrılıkta var aşkta kavramını henüz idrak edemeyen kızdır.
(bkz: ayrılırsan kendimi intihar ederim diyen kız)
çok fazla yaşamazlar bu düşünce yapısına sahip kızlar. üzücü ama gerçek.
bunu söyleyenlerin % 87.6'sı yalan söylüyordur.* yalancı diyerek ve nanik yaparak kovalanmalıdır böyle tipler.*
+çıtırcık ben senden ayrılmak istiyorum..kusura bakma
-ne diyorsun sen boğaçcan?
+ayrılcam kızım ya düş yakamdan. daha iyileri var elimin altında
-yapamazsın boğaçcan!
+sie lan aha böyle yaparım işte sie git mk (bkz: sevgilisine küfür eden erkek)
-ayrılırsan intihar ederim boğaçcan! bunu biliyor muydun?
+edersen et mk sanki çok umrumda !
-ama boğaçcan..
+yürü git lan senle mi uğraşıcam ruh hastası mıdır nedir ya.. intihar edecekmiş
-ama blöf yaptoouuııımmm.. öhhöööö
+zırlama be ! defol git
-bendeki pamuklu donla çektirdiğin fotoğraflarını gittigidiyor da satacağım. bu blöf değil. hehe
+çıtırcık kız çıtırcık dur kız. tamam gel kız . ben senden ayrılabilir miyim hiç?
-ha şöyle yola gel. kalıbının adamı ol. eve bırak beni hadi
+tamam hayatım...... mınıııskim!!!!
kendine güveni olmayan kız durumudur.Bu durumdaki kızlar ayrıldıktan sonra şu andaki sevgilisinden daha iyisini bulamayacığını düşünür ve onu asla kaybetmek istemez.
kendinden soğut zaten ayrılır, aptalca hareketler yapan kezbanın tekidir.
başıma gelmişti. Erkekti gerçi o. Sevgili bile değildik iletişimi kesmiştim benden hoşlandığını öğrenince.

intihar ederim falan aradı zırladı etmezsen şerefsizsin dedim.

Sonuç etmedi arabayı ufak bir şekilde duvara geçirmiş sadece.

Sen kim kopek ahahha beni kandıracak mal.
gercekten seven kızdır.
(bkz: ay hadi inş)
ağır takıntıları olan kızdır ve zavallıdır.