bugün

bunu yapan orospu çocuğudur.
Çok saçma bulunmaması gereken tip.

Bazen onun size ulaşmasından korkmazsınız. Bazen bütün yollar açık olduğu halde onun sizi aramamasından korkarsınız. Telefonunuza bakar durursunuz, bir arasa, bir dese ki "baştan deneyelim"...Facebook kutunuzdan gözünüzü alamazsınız, bir mesaj beklersiniz "hey belki hata yaptık gel bir daha konuşalım". Ama o çağrı gelmez, mesaj düşmez; sizin hayatınız ise bozuk plak iğnesi gibi oraya takılı kalır, saatler ilerlediği halde siz zaman ve uzamda koşu bandında gibi aynı yerde döner durursunuz.

Bütün bunların olmadığı, olmayacağını bildiğiniz her gün, işid işkencesi gibidir. O yüzden ne yaparsınız? Onun ulaşma ihtimali olan, ama ulaşmadığı tüm yolları kapar, kendinizi kandırırsınız: istese de ulaşamaz artık. Böylelikle ağır aksak da olsa yaşamınızı sürdürmeye başlarsınız. Hatta kendinizle alay edersiniz: Arıyor da ulaşamıyor. Psikolojik bir vaka ama iyileşmek için gerekli.

Bazen ilişki bittiği halde onun salça olmasından, yapışmasından korkmazsınız, aksine salça olmamasından, yapışmamasından, ayrılmanıza rağmen hiç siklememesinden korkarsınız.

Bakış açısına göre davranan tiptir.
Seni sevmiyorum diyen bir insanın rehberinde kalması ne işe yarar?

Facebook'unda arkadaş kalması ne işe yarar?

Bu insanın daha uzun bir süre hayatında kalması ne işe yarar?

3'üne de verilecek cevap, "hiçbi s.kime yaramaz" ise, engellemek mantıklı değil midir?

Sevmiyorum demek sıkıntı değil de, seviyorum seviyorum diyip, sevmiyorum demek; koyuyor.
Domino oyunundan bile silmişliğim olmakla beraber hoş değil tabi. Hele ki bir sinir anında yapmış ve sonra tekrar barışmışsanız "ekiki ben seni silmiştim ordan yaa" diyerek sevgilinize rezil olmak da cabası.

Sonuç olarak Yapmadan önce biraz beklenmesi gereken hareket.
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)
ergenlik sanrılarıdır. büyüyünce geçer.
unutmak için yapılabilir. çokta kötü görmemek lazım bu olayı. orospu çocuğu falan değildir, siniri geçtiği zaman kaldırır engelini zaten.
Dürtüseldir. Kendini kontrol edemediği için aldığı önlemdir.

Temelde ayrışma problemi yaşayan, küçükken annesi elinden zorla oyuncağını almadan bırakamayan tiplerdir.
görsel
Bunun bi tık ötesi ayrıldıktan sonra engelleyen, diyeceği bir şey olunca engeli kaldırıp yazan sonra tekrar engelleyen tiptir.
Zuhaha. ilginç insan tipidir.
Ya napıcaktı? Hayatına birini alıp yoluna devam edecekken bi de sizin 'bi şans versek' zırvalarınızla yeni ilişkisinden mi olcaktı?
daha sokağın köşesini dönmemiştim köşesini.

her yerden silmiş engellemiş.
Yeni sevgili falan yapınca da tüm engeller kalkar ya ergen işleri bunlar...