bugün

entry'ler (14)

abd nin sen vur ben arkadandayım demesi

abartılan durumdur. abd'nin yaptığı bizler için kötü bir durum ancak türkiye haklı değildir de demiyor.

atatürk de atamdır osmanlı da

osmanlıyı diğer türk devletleri kadar sevmesem de katıldığım bir beyandır. bir türk devletine, liderine karşı gelmek türkçülüğe terstir.

sözlükte roman adı olabilecek yazar nickleri

benim sanırım. nickimde çok anlamlı, çok fena sübliminal mesajlar var. aman okumayın lan.

yazarların kullandıkları kredi kartları

yakında paypal nakit kart alacağım. kredi kartından tek farkı borçlanmıyoruz yani ön ödemeli kart denilebilir.

solcuların yunanistan ı iyice batırması

batmış bir ülkede başa sol parti geçerse olacakları gördük. sol aç bırakır buna kimse laf edemez. bugünkü komünist veya sosyalist devletlere baktığımızda hallerini görürüz.

adamlar 5 sene geriden geliyor amk. komedi lan.

ayrılınca her yerden engelleyen tip

unutmak için yapılabilir. çokta kötü görmemek lazım bu olayı. orospu çocuğu falan değildir, siniri geçtiği zaman kaldırır engelini zaten.

edgeflame

ankaralı thrash/heavy metal grubu. ilk albümleri load another bullet'dir. ikinci albümleri için stüdyoya girmişler. aralık sonuna kadar çıkar herhalde.

kadro:

vokal/ritim gitar: tolga sert
arka vokal/solo: anıl ayaydın
bas gitar: burak sarıgül
bateri: doğukan gürel

arapça vs latince

arapçayı her ne kadar sevmesem de alacağı versustur. arapça çok zengin bir dildir kimse birşey diyemez.

ancak latince'nin okunması ve konuşması daha güzeldir.

çıkma teklifi kağıdı

ilkokulda arkadaşım dakika başı farklı kızlara gönderiyordu. şimdi düşününce aklıma geldi. ne mal adammışız.

cattle decapitation

kanıma grindcore'un en başta gelen grubudur. grindcore'u bunlar sevdirtti bana.

onslaught

killing peace adlı albümleri favorim olan thrash metal grubu. parçaları fena gazdır.

muhammed suiçmez

efsanevi riifler yazan mükemmel adam. canlı performansı stüdyo kalitesindedir. artık haber alınamasa da efsane olan müzisyendir. burnuna hayran kalıyorum aynı zamanda bu kadar sanatsal bir burun olamaz, varsa yazsın biri bana.

(bkz: entry ve nick uyumu)

laik değiliz türküz

din ve devlet birbirinden ayrı tutulmalıdır. yani laik olmalıyız. katıldığım yönü ise ateist bir türkçü olamayacağı.

yani tam olarak katılmasam da doğru olan beyandır.

türbanlı hırsızlar

yankesici ninjalardır. normale göre oldukça hızlı hareket ederler. hırsızlık yaparken çok iyi kamufle olurlar. bir bakarsınız ordadır bir bakmışsınız ki yok.