bugün

kesin başkası vardır.
kesinlikle saçmalıktır, karşındakini tamamen hayatından çıkarma gücüne sahip olmayan kişi tarafından söylenen ve maalesef zayıf karakterli öteki taraf tarafından kabul gören bu söz bi süre sonra ilişkinin yeniden alevleneceğine delalet eder.
genelde erkeklerin söylediği cümledir. ileride işim düşer de yine ararım diye açık kapı bırakmak istemeden kaynaklı bir cümledir.
siksen kalmam arkadaş. zaten eninde sonunda yeni manita bulacak kız ben de izlicem öyle mi.
yedek kulübesini çoğaltmak için söylenen söz.
çalıya çırpıya sürteceğime sana sürterim demek midir?
yok be, belki iyi niyetlidir.
tamamen kopmayı zorlaştırmaktan başka işe yaramayacak olan söz.
eşittir yeni sevgili yapıp, bunu sana gösterip morarmanı izlemem güzel olacak.
"birini bulamazsam geri dönerim." ile eşdeğerdir.
arada bir sevişelebilinecekse arkadaş kalınmasında sakınca yoktur.
şehrin göbeğinde geyik görme arzusu.
bir arkadaşımın başına gelmiş durumdur.
Sevgilisinden artık ayrılmak için uğraşan erkek, " ayrıldıktan sonra arkadaş kalalım mı?" diye sormuştur. Kız arkadaşının önce ağlamasının ardından hafif teselli etmeye çalışmıştır. Kız sakinleşmiştir, daha sonra eski güzel günlerden bahsedilmiş, sohbet tatlıya bağlanmış ve hemen bir saat içerisinde güzel bir arkadaşlık başlamış gibi bir sürece girilmiştir.

Tabi bu sürecin devamın da arada telefonla arayan kızın " nasılsın? ya ben iyi değilim, kendimi çok yalnız hissediyorum, sen nasıl böyle iyi olabiliyorsun?" gibi soruları ile bu "ayrıldıktan sonra arkadaş kalalım" sözü ancak lafta kalmıştır.
eğer başarılırsa bir tarafın sürekli sevişiyormuş triplerine girip diğer tarafı kıskandırmaya çalışırken, diğer tarafın birini bulup düzenli ilişkiye başlayarak sürekli sevişenin sinirlerini yerle yeksan edeceği durumdur. bu yazıda geçen tarafların cinsiyetlerini hepimiz tahmin edebilmişizdir herhalde.
(bkz: azına kürekle vuracan böylelerinin)
insanın ciğerini yakan sözdür. manası 5 kelime 34 harf ve 19 heceden ibaret değildir.
Olabilecek gibi görünse de bir tarafın çileden çıkmasıyla sonuçlanacak olaydır. Ha arkadaş olunur ama yakın arkadaş olunmaz.
olur... oldu...
komedinin son perdesidir.
(bkz: sorun sende değil bende)
seninle ayrı dünyaların insanıyız ama konuşalım yinede demek gibidir.
seviştikten sonra "çıkalım mı?" demek gibi.
offf hiç söylemeyin yüzüme küfür edin senden nefret ediyorum seni sevmiyorum seni hiç bi zaman sevmedim seni aldattım deyin daha iyi be kardeşim. modern günümüz ilişkilerinin yavşak bi klişesidir resmen. bi parçası adeta. aldatta daha iyi yeminle demeyin bana bu lafı. *
bir yerde dur belki lazım olursun demekle eşdeğerdir.
ölmek istersin o an çünkü bilirsin ki hiç bişey eskisi gibi olmayacak arkadaş bile olamayacaksınız artık siz dış kapının dış mandalından ibaretsinizdir .
arada bir sevişek le eş anlamlıdır. söyleyen kişinin başına sert bir cisimle vurup etkisiz hale getirmek gerekir.
güncel Önemli Başlıklar