bugün

muhtemelen zaten hazırda bir tür b planı vardır, onu hayata geçirmiştir. tabii sonradan da olsa bunun farkına varmak nahoş olabiliyor.
Hayat kısa kuşlar uçuyor.
Eğer 10 gün sonra biri bulunuyorsa, biteli 10 günden fazla olmuştur.
tıpkı ölüm gibi ayrılığın bile yasını tutan eski kafalı biri olarak diyorum ki hiç sevmemiştir.
yedekli ÇALışan kişidir. aferin. iyi yapıyordur.
1 ay sonra ayrılcaktır.
ayrılmadan önce bulanlar kadar karaktersiz olmayan kişidir.
O ne hız o.bence çok gereksiz ve bencilce bir davranış. Tarla bile nadasa bırakılır. Bi dur,az kendine vakit ayır kendini sorgula.yalnız kalmak korkunç bir şey değil.
ayrıldığı kişiyi ya sevmemiştir ya da ilk defa aşık olmuştur.
artık ayrıldıktan sonra içe kapanıp da yas tutma diye bir şey olmadığından garipsenmeyecek kişidir. ilişkinin son çeyreğinde ki hani barışma sürelerinin uzamaya başladığı kavgaların yoğunlaştığı dönemde, zaten yeni arayışlar başlamıştır. saygılı davranışların, ilk zamanki sevgilerin geride kalması ve belki de ilişkiye '' zaten alacağımı aldım '' şeklinde bakılması, biten ilişkinin ardından özlemenin, üzülmenin önüne geçer. bu durumda, ayrıldığı günün akşamında yeni sevgili edinilmesi dahi çok ilginç gelmemeli.

+ ama bensiz yapamayacağını söylüyordu ?

- ilahi çocuğum. onu maksat gönüller bir olsun diye söylüyordu.

+ ilkim sensin demişti bana... o niyeydi peki ?

- haa sen onu diyosun, şey ıhmm, o da alacağını almak içindi.

+ gözü sadece beni görüyordu, her şeyimi çok seviyordu ?

- ay yeter vallahi sıkıldım. ah yavrucak, sen bir de sensizken neler yaptığını bilsen piuu... *
aslında ayrılmadan önce bulmuştur onu da, siz yeni buldu sanıp hayret edersiniz. ayrılma sebebi zaten o, şunu bi anlayalım artık genşler.
Yazıklar olsun. insan kırkının çıkmasını bekler.
böyle insanların, birilerini gerçekten sevebileceğine inanmıyorum.

kim bilir kaç kişiye süslü süslü aynı aşk cümlelerini kuruyorlar.

kişiliksiz olduklarını düşünüyorum.
muhtemelen ayrılmadan önce yedeğe almıştır. bir de bunların çok büyük laflarla ilanı aşk edip, çok seviyormuş gibi davrananları var ki herhalde en karaktersizi onlardır.
Bunu gerçekten seven insan yapmaz, yapamaz.
Karakterisizdir yani bunun başka açıklaması yok.
Ayrıldıktan önce bulmuştur da, neyse...
orospu çocuğudur.
Bugün gördüm daha 1 ay olmadan bulmuş yenisini be karaktersiz 2 yılımı boşuna mı verdim ben sana hani benden başkası haramdı sana demekki para daha ağır bastı üç kuruşluk karakterin varmış ama allah kurtarmış şükretmek lazım.
Ayrıldıktan sonra bulduysa iyidir. Ayrılmadan bulup ayrılıyorlar amk. Evet.
bazıları için 10 gün fazla yahu. teprikler yılın şerefsizi ödülünü kazandınız! diye tebrik etmek istediğim kişi.
Mide bulandırıcı bir olay bence.
10 gün önceden birini bulduğuna işarettir.
Mide mezhep meselesi. Genişse mide 10 gün bile çok gelir öylelerine.
Niye kıskanıyorsunuz ki? Yapan yapmış helal olsun.

Aylarca yasını tutsa daha mı iyiydi?
onun kaç 10 gün altyapısı vardır da sen bilmiyorsundur.
güncel Önemli Başlıklar