bugün

daha iyisini bulamadığı için u dönüşü yapan kişidir.

(bkz: sok kıçına buzlu bademi)
her zaman ihtimal dahilindedir.
burada sizin tavrınız belirleyicidir. bir iki yoklar misal eski sevgili. mesaj atar, ortak arkadaşlardan size ulaşmaya çalışır, sizin son durumunuz hakkında bilgi alır vs. burada siz de açık kapı bırakırsanız eski sevgili o kapıya gelir. ama siz sıkı sıkı kapalı tutarsanız pek yemez geri dönmesi. ama bütün gemileri yakıp, yüzünü kızartıp küçük düşmek pahasına olsa da kapıya dayanabilir. işte o zaman bir zaman ayırıp dinlemek gerek bence. bunu hakediyordur artık.
daha iyisini bulamadığı bari elimdekini kaybetmeyim diye düşündüğü içindir.kendisini terkettiği kişi gibi seven birini bulamayıp tıpış tıpış egosunu tatmin etmesi için geri dönmesidir.kabul etmeyin,kapatın kapnızı oturun ve ortam normale dönene kadar da çıkmayın.güvenliğiniz için...
kürk lazım olmuştur.
aynı nehirde iki kez yıkanılmaz.

bitişe neden olan her şey daha şiddetli akseder çünkü.
aynı şey benimde zamanında başıma gelmiş ama aradan yıllar geçmesine rağmen geri dönmemiş sevgilidir. yaklaşık 1 ay takılıp ben senden sıkıldım yeaaaa demek istemişimdir hep sen yaparsan duygularıma tercüman olacak ve neslimizi 2:1 öne geicireceksin
dönmesindir.
ayrıldın bitti istediğin oldu işte neden geri dönüyorsun ki? lütfen yapma böyle şeyler.
senin yolun ayrı artık benim yolum ayrı ayrıca yollarımız bir daha kesişmez umarım diyerek ayrıldın sen.
yolun açık olsun eski sevgili, yolunun kenarına bile çıkmam merak etme fakat sen de yoluma çıkma, lütfen.
olabilir böyle seyler.