bugün

fizik kurallarını ihlalden hüküm giyer.

olasılıklar :

1) zaman yolcusudur, yakın geçmişe gitmiştir.
2) klondur
3) kalplerdedir
4) zencidir.
banyo ile wc arasındaki duvarı kaldıran her kişiden biridir. yani mekanları iç içe sokmadıktan sonra aynı anda iki yerde birden olmak mümkün değildir.
gerçek olması konusunda ilerleme kaydedilmiştir. Haber Türk'ün haberine göre;

abd’de california üniversitesi bilim adamları, aynı anda iki farklı enerji durumunda bulunabilen bir aygıt geliştirerek albert einstein’ın öncülerinden olduğu "kuantum teorisi"ni haklı çıkardı. yılın buluşu kabul edilen aygıt, toz zerresi kadar küçük bir metal parçasını "mutlak sıfır" kabul edilen eksi 273 dereceye yakın bir sıcaklığa kadar soğutuyor ve enerjisini bir kuantum artırıyor. madde, bu noktada günlük hayatımızda karşı karşıya olduğumuz newton fiziğinin kurallarından çıkıp einstein tarafından tanımlanan kuantum yasalarına göre hareket etmeye başlıyor. saniyede 6 milyar kez titreşen madde, algılanabilir bir elektrik akımı yayıyor ve aynı anda hem yüksek, hem de alçak enerji düzeyinde varolabiliyor.

einstein vazgeçmişti;

bilim adamları, henüz maddenin einstein’ın mümkün olduğunu iddia ettiği gibi "aynı anda iki yerde birden bulunması"nı sağlamayı başaramadı; ancak bu buluş sayesinde bu hayalin gerçekleştirilebilir olduğu ortaya koymuş oldu. einstein, kuantum fiziğinin gelişiminde öncü olmuş, ancak daha sonra bu teoremin "evreni belirsizleştirdiğini" iddia edip ’’tanrı evrenle kumar oynamaz’’ diyerek reddetmişti.
sikip sikip çoğaltmak lazımdır.üç yerde,dört yerde olsun...
(bkz: klon)
(bkz: kage bunshin no jutsu)
(bkz: astral seyahat)
(bkz: mustafa topaloğlu)
Benim araba ustam gibi olmaktır. Gözlerimin önünde iki arabanın aynı anda hava ve yağ filtrelerini, fren disklerini ve başka uyduruk bir iki parçayı daha dağiştiren kişi aynı anda iki yerde değildir de nerdedir? Hastasıyız.
çok basittir. bir yerin sınır çizgisinin bir tarafına sağ ayak diğer tarafına sol ayağı attığımızda ne oldu, iki yerde birden olduk.

edit:aynştayn was here.
mümkündür. biri de çıkıp dememiş ki seven adamdır diye.
ikizi vardır.
ders çalışırken hayal kuran adamdır.
Cinlerin dahi böyle bir özelliği yoktur. Yani yok öyle bir adam.
şehrin sınırına gidip bir ayağını bir tarafa, diğerini öbür tarafa koyan adamdır.
back to the future(geleceğe dönüş) serisini anımsattı bana. sevgili dr emmet brown, marty mcfly, beff vs. çoğaltılabilir bu örnekler. aslında hepimiz. çünkü dün vardık bugün de varız. eğer yaşarsak yarında oluruz. zamanın içerisinde aynı anda iki yerde birden değil aslında bir çok yerde olabiliyoruz. çok mu fantastik ? bence değil.
Allah'ın evliyalarına lutfettiği kerametlerden biri.

Ben de bunu yaşadım zamanında. Tabi ancak zekası bunun mümkün olabileceğine yetecek olanlar anladı.