bugün

Başa gelebilecek kötü olaylardan biridir. Seçenekler arasında kalmak zor. Evet.
Ikizler burcu problems.
Hoşlan tamam da, saymak niye?
Kalbinin çok geniş olmasıdır.

(img:#2044334)
Aynı anda 13 kişiyle bir ortamda olamamanın üzüntüsünü barındırır.
bu benim eski flörtüm. tam ciddi olduk derken pat küt hep araya birilerini sokardı. sorsan hoşlanırdı. muhabbeti kestim tabi sonra geçen sene görüştüm, adaya gittik konuştuk falan yürürken sokakta gördüğü greenpeace gönüllüsü için demişti aaa bu çocukta hoşmuş diye gidip muhabbet kurmaya çalışmıştı. o günden sonra bir daha görüşmedim, mutluyum huzurluyum.
Uğursuz bir sayı olduğu için tez vakitte hoşlanacağınız 14. bir kişi bulmanız dileğiyle. Gerçi 13 kişiden hoşlanan için bu pek zor olmayacaktır ama olsun. Belki de 13 doyum noktasıdır!

Aşk, hoşlantı ve sevgi arasındaki farkı anlamayan insanlar vardır bir de böyle aynı anda 3-4 kişiye aşık olduğunu sanan.

Ama aslında hormondur o efendim, hormon.
Artists sekmesi açık kalmış, çık o seksli siteden.
Kişinin yayık ayranından hallice bir gönüle sahip olduğunun göstergesidir.

Hepsini toplayıp halı saha maçı yapması makbuldür. En çok gol atanı seçsin.
kişilik bozukluğu , birde aslında çok yanlız.
Buradaki durum aslında kişinin 13 kişiden hoşlanması değil, 13 kişinin kendisine olan hoşlantısından zevk almasıdır ki bu insanlardan çok var -13 olmasa da 1 kişinin hoşlantısıyla yetinmeyen insan.-
ne diyeyim, hayatı boyunca tam anlamıyla Sevgiyi hissetmemiş olanın yaşadığı hayat genelde böyle oluyor.
Yıl olmuş 2020 hala insandan hoşlanan gerikafalılar var enteresan. Insanlar hoşlanılmak için değil nefret etmek için vardırlar. Her neyse gerikafalılar için sıradan bir olay. Günümüzde insan kalitesi hiç olmadığı kadar yerlerde. Ancak on üç kişi bir araya gelince ortalama bir insan yapıyor.
Zor iştir. Kayıt tutmayı gerektirir.
insanın kafası dayanmaz. isimler karıştırılır bir süre sonra.
gördüğüm her güzelden hoşlanıyorum ama gördüğüm her güzele yürümüyorum.
görsel
Koca bir yüreğe sahip olduğunuzu gösterir. Evet.
hepimizin başına zaman zaman gelebilecek, gayet sıradan bir olay.

hangimiz yaşamıyoruz ki?