bugün

ısrarcı,inatçı erkektir.

şansını zorlayan erkektir.
(bkz: tekrar deneyiniz)
ısrarcı ve dolayısıyla itici olan erkektir. ilk denemeden sonra vazgeç kardeşim, ısrarlar daha çok kaçırır kızı.
(bkz: yüzsüz)
(bkz: yüzünün astarını sikeyim)
igrenc insanlardır boleleri isterse 10 defa etsin kabul etmıyorum ne zorluyorsun dedirtecek tiplerdir.
Sozkonusu kizin habire bi taraflarini kaldiran erkektir. kendisine ''sana baska kiz mi yok olum bosver'' sozu hatirlatilmasi gerekir...
zaten 6 kere bunu söyleyecek kadar zamanı varsa onlar çıkıyorlardır. haberleri yoktur.

-necla benimle çıkarmısın?
-hayır
-iyi o zaman hangi filme girelim.
-aşkın 500 günü.
hani günlük hayatta çok güzel kızların yanında gerizekalı çirkin tipler görürüz ya ondan sonra deriz bu kız bunla nasıl çımış diye. hikayedeki erkek eğer zengin değilse budur arkadaşlar. yavşaklık faktörü ile tavlamıştır kızı. insanın inanası gelmeyebilir ancak böyle çıkmaya başlayıp evlenen biliyorum. dünya garip.
muhtemelen parasız erkektir..
- istikrarlı erkektir.
- laftan anlamayan erkektir.
- ısrarcılığı karşısında 16 kere bile teklif etse istediği sonuca ulaşamayacak erkektir.
- aklını başına toplaması tavsiye edilir.
Zengin ve çirkin ise kabul edilir.
aynı vizeyi altı defa almaya çalışan erkek gibi bişi sanırım.
gerçekten aşık olmuş erkektir.inatçıdır,hırslıdır,tuttuğunu koparan türdendir,ölümüne sever.
teklif var ısrar yok.
(bkz: avrupa birliği türkiye ilişkileri)
(bkz: mazoşist)
(bkz: öküz olsa anlar)
mücadele ruhuna sahip kisidir.
karaktersiz erkektir. 2.yi anlarım kasarsam 3.de anlayabilirim fakat 6 ne kardeşim erkeğidir.6yı teklif eden 10uda teklif eder. karaktersizliğin sonu yok. kız belliki istemiyor 10. teklifte kabul etse ne olacak senden hoşlanmayan seni sevmeyen,erkek arkadaş olarak düşünemeyen biriyle ne yaşayacaksın nesiyle mutlu olcaksın salak erkeğidir.
yedinci defa teklif ettiğinde de kesinlikle reddedilmesi gereken erkektir.altı kere hayır yemiş ama yılmamış adamın ,ciddi bir amacı vardır.
o eveti duysa vereceği başka başka cevapları vardır.bunları duymak sarsıcı olabilir. her geldiğinde kaçmak lazımdır.
örnekle entry mizi süslememiz gerekirse;
er kişi gelir

+ halime benimle çıkarmısın
- tamam ya tamam madem bu kadar azimlisin bir deneyelim
o esnada derinden bir çatttt sesi ile kız yanağını tutar
-ne vuruyosun be deli misin nesin
+ben böyle severim kızım ,işine gelirse
ve kahramınımız atı hüldüle binerek sisler arasında uzaklaşır...
sabrına hayran olunası insandır. bıkmadan yorulmadan aynı cesaretle defalarca teklif yenilebilmesi gerçekten takdire şayandır.
yedinciye hazırlanan erkektir. efendim durduramıyoruz.
ergenlik çağına yeni girmiş mal ruh halindeki insan görünümlü anguttur.
aklına geldikçe çıkma teklifi eden erkektir. 7.de kabul ederseniz muhtemelen g.tü kalkar ve "ahaha... o benim peşimden koştu asıl" havalarına girer. milyon kez teklif etse de reddedilmesi gerekendir.
azimle sıçan betonu deler özlü sözünü hayata geçirme sevdalısı bir arkadaş.
(bkz: bol şans)