bugün

+abi entiri giriyorum cabeliyorum didiniyorum olmayor
-ne olmuyo len?!(!)
+o kadar baslik aciyorum kimse altina entiri girmiyo,
-sorunu anladım.*
hopss bilader.. bu "henüz ilgi ve alakayı üzerinde toplayamamış 4. nesil yazarlar" furyasında bende varım! napalım giriyoruz paşa paşa entrylerimizi bizden önceki nesiller sağolsun oylamaya tenezzül etmiyolar. biz napalım?!
allahıma bin şükür henüz eksi oy almış entry'm yok..
ama bu sözlükte de arıza cıkarmadan oy alınabilceğine pek de ihtimal veren yok!
kısmetse yakında arızalarımla ün salıcam(!) töbe töbe

dipnot: 5. nesil yazarlara bi lafım yok bizde çömdük zamanında ..
daha evvelden entrylerine rastlanmamış yada rastlansa bile entry sahibi hakkında "bunu dördüncü nesil bir yazar mı yazacak sanki, çok iyi olmuş yaa bu çüşş.." diye bir gereksiz düşünce hakim olmuş yazardır. sonra bir bakılır ki yazar dördüncü nesildir, yahu neslini seveyim, iyi yazsın yeter be kardeşlik.. buradan beşinci nesil kardeşlere de mesajı verdim inceden şşş..
(bkz: aylardır otuzbir çekmeyen dördüncü nesil yazar) * * * * * *
beşinci nesil yazarlara bok atarak şansını zorlamaya devam eden sevgi pıtırcığıdır.
ilgi çekememeyi bile 5. nesil yazarların üstüne atan sevgili yazardır.**
bütün girilerine - verildiği için bu durumdan rahatsız olmayan yazardır..
bütün entrylerine - verilmesinin nedenini kendisinde aramayan yazardır. çünki onlar asla hatalı entry girmezler. sözlük konseptini çok iyi kavramışlardır, arada bir itüsözlük ile karıştırsalarda...
(bkz: bir gün bu başlığın açılacağını biliyordum)
(bkz: kuşak çatışması)
eşcinsele, aleviye, dinciye, türbanlıya, gotiğe, komüniste, ermeniye, mini etekliye henüz laf atmamış yazardır. nickaltından çemkirmez, sözlüğe giriş amacı dikkat çekmek değildir. kişisel tatminini, egosuyla ilgili ihtiyaçlarını sanal ortamlardan değil gerçek hayattan gidermeyi tercih eder.

(bkz: az laf çok icraat)
sessiz biridir. yahut sadece söylemek istediklerini söyleyip gerisini sadece okuyan yazardır. sözlükte ilgi toplamanın bir getirisi olmadığının farkında olan yazardır.