bugün

"bi dönebilsem" adlı sarkının yorumcusudur.sarkı, derine işleyebilen niteliktedir.
mavi ortancalar isimli şarkısıyla beni benden almış sanatçı.
ibrahim tatlises e kurtlar sofrasi adli sarkiyi yazan soz yazari besteci.
Yazdiklari hiçbir zaman siir olarak degerlendirilmese de sarki olarak iyidir.
son zamanlarda kulağımızı ve beynimizi zikerten ve demek akalın teyzemiz tarafından söylenen türkan adlı sıçmığı yazmış olan hatun.
sözleri kendisine ait olan türkan şarksını demet akalından daha güzel söylemektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=Ez-oiBfkn28
türkan adlı saçmalığından sonra kezban adlı başka bir saçmalık daha yazması gereken kişidir. youtube'da ikinci günün sonunda 3 milyon tıklanmazsa, ben bu ülkeyi terk ederim!
Burnu estetik olan kadın. Neden ünlü olmaya çalışan kadınlar burunlarını hep birbirine benzetiyor.
Beyaz showa çıktı bu hatun galiba, bağdat şarkısına hayran kaldım ya. "Yine seni sevmekten başka bişey yapmadım bugün.."
Yine seni sevmekten başka hiçbişey yapmadım bugün diyen harika sesli sözlü hatun. Daha çok duyalım seni.
ben keremi asliyi ferhati bilmem ama bagdati iki gözüm kapalı bulabilirim diyerek tarihimizin en salak aşk şarkılarından birine imza atmış boş popülerlik...
bağdatı bilmem ama beyazı bulacak

bardon, beyaz kısa bir zaman sonra buna nikahı basacak gibi görünüyor

iyi yapar, münasiptir (bkz: kaynak gözüm haber ajansı)
bayazıt öztürk ile bağdat düeti bayaa bayya güzel olmuş..

klipte süper 10/10 point verdim..
bağdat şarkısının giriş bölümündeki ses tınısı harikulade ötesi popüler sanatçı kişisi.
bağdat diye bir şarkıyı başımıza atmış basiretsiz yeteneksiz düğün şarkıcısı.
Ozan tufan'ın hain bakışlarına maruz kalmış şarkıcı. Evet.
Bok gibi sesi olan sözde şarkıcı.
Ya hakkaten şu sözünü anlayamadığım şarkıcı:

Ben, Leyla'yı, Mecnun'u, Ferhat'ı, Kerem'i bilmem ama
Bağdat'ı gözüm kapalı bulurum.

Bağdat'ı bulunca ne oluyor?Biri açıklasın.

Bence eline kalem alıp bir şeyler karalamak sanatçılık olmuyor.Bakın Aşık Veysel ne diyor:

Güzelliğin on par etmez
Bu bendeki aşk olmasa
Eğlenecek yer bulaman
Gönlümdeki köşk olmasa.
Bağdat şarkısının sözleri çok başarılı değil ama müziği sanatçının kattığı duygu müthiş beyaz bu şarkıyı popüler yaptığı için helal olsun.
45 yaşında gösteren bir bayan. Rahat var 45.
beyaz bağdatı buldu mu acaba?
sesini sevdiğim klipte güzel sandığım yalnız instagram fotolarını görünce burun estetiğini fark ettiğim şarkıcı ve söz yazarı. yaşı 27 imiş. ben 29 um ve bu kadından kat be kat genç duruyorum. ama sesi ve şarkılarına laf yok bi ömür dinleyebilirim.
Geçen canlı kanlı gördüm alaçatı'da. Ürkek bir kedi yavrusu gibi bakışları vardı. belki de magazincilere yakalanmamak için endişeliydi.

Fiziğiyle dikkat çekti yaaa
26 yaşındaymış kadın.cidden 38 deseler inanırdım.

görsel
Bağdat sarkisinda şirine cok ayip ettigini düşündüğüm şarkıcı. Tek tek hepsini saymış oysa...
doğum tarihi internet sitelerinde 29 Ekim 1989 olarak görünüyor. Buna göre 27 yaşında.

gerçek olan ise 1973’lü. Ekim’de 43’üne basacak.