bugün

aykut yavuz 'un fransızca derslerinin olduğu ve binlerce kişinin faydalandığı kaliteli bir youtube kanalıdır. Aykut Bey'e teşekkür etmek amacıyla bu entry'yi yazdım çünkü daha fazlasını hak ediyor.
Herkesin seviyesine uygun dersler var kanalında, sadece ve anlaşılır bir dille anlatıyor derslerini, tanışma, adres sorma, karakol'da, doktor'da, otel'de , dişçi'de, kuaför'de geçen diyaloglar bile var.
Fransızca nın gerekli olan tüm karmaşık dilbilgisi kurallarını sadece ve herkesin anlayacağı şekilde anlatıyor. Kendisi native ve üniversite'de ders vermiş eski bir akademisyen. Buradan kendisine başarılar diliyorum. Umarım daha geniş kitlelere ulaşır bu güzel youtube kanalı.
Bu konuda bir entry daha girmek istedim eğer müsaade varsa:

aykut yavuz fransızca dersleri youtube kanalın adıdır.
Kanalı açan ve fransızca Fransızca derslerini veren aykut yavuz eski bir akademisyen ve alanında uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi bir insandır. Bu nedenle, doğru bilgiler ve söyleyiş şekilleriyle Fransızcayı öğrenebilmeniz mümkündür. Bu konuda çeşitli ipuçları da alabilmenizin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Dersleri detaylı bir şekilde gözden geçirmek isteyen bireyler, Aykut Yavuz Fransızca Dersleri kanalına abone olarak videoları takip edebilirler. Haber sistelerinden öğrendiğimiz bilgilere göre Aykut Yavuz bu kanalı 11 yaşında kız öğrencisi vefat ettikten sonra herkes istediği kadar ve kesintisiz eğitim alabilmesi için açmış ve günümüzde binlerce takipçiye ulaşmıştır. Sizde tüm içerikler için kanala abone olabilirsiniz.

Kanal adı: aykut yavuz fransızca dersleri
(bkz: bonjour)
Son günlerde popüler olan Aykut Yavuz'un Youtube Kanalıdır.

Gazete haberinden alıntıdır :

''Günümüzde her şeyin kolaylaştığı ve bir o kadarda karmaşık hale gelen, yeni bir şeyi öğrenmede, atılacak adımlarında, bir o kadar önem kazandığı günümüzde, sizlere sağlıklı bir yabancı dil öğrenme metodu ile son günlerde gündeme oturan, Fransa'da doğmuş ve eğitim görmüş, aynı zamanda Eski bir öğretim görevlisi, Fransızca Öğretmenliği ve Hukuk mezunu olan Aykut Yavuz, özellikle Türklerin Fransızca öğrenmesi için, "Aykut Yavuz Fransızca Dersleri" adı altında bir Youtube kanalı açarak başladığı hizmeti, kısa zamanda dünyanın dört bir yanında takipçi toplayarak '' beğenisini kazanan ve takipçileri tarafından çok sevilen bir Youtuberdir.

Kaynak: Dünya Times Gazetesi
iremle de italyanca dersleri var, ben onu takip edilorum. fransızcaya ondan sonra geleceğim.
Aykut Yavuz 'un fransızca youtube kanalıdır. (bkz: ) aykut yavuz

Müthiş bir dil öğretim kanalıdır, youtube'da bulabileceğiniz en eğitici, motive edici kanallardan bir tanesidir. Fransızca öğrenmek için Youtube 'da çok kanal inceledim ama hiç biri Aykut Beyin eline su dökemez, 5 -6 video sonra saçmalayan mı ararsın veya şov olsun diye 5-6 video yapıp gerisini parayla satan mı ararsın, 5 günde fransızca, ingilizce veya almanca öğretiyorum diyen mı ararsın, her şey var. insanları salak yerine koyup prim yapan da çok maalesef. Ama Aykut Yavuz ilk dersinden beri tüm dersleri ücretsizdir, 100 lerce videosu var ve hepsi ÜCRETSiZ , herkesin anlayacağı sade bir dil kullanarak en zor gramer kurallarını bile sıkılmadan ve detaylı şekilde anlatmış, yorumlara özenle cevap veren ( fırsat bulduğunda tabiki, sonuçta o da insan) biridir.

Farkı ise şu : temel seviyeden başlayıp anlatıyor ve bir sıraya koymuş, kendi tabiriyle '' pedagojik bir sıra var arkadaşlar lütfen sırayla izleyin '' diye tavsiye ediyor değerli hocam.

Bir arkadaşımın instagram'da story de paylaşımı sayesinde keşfettim kanalını ve o gün hemen abone oldum ve başladım. Şu an B1 seviyesi derslerini izliyorum inşallah daha iyi bir seviyeye gelirim inşallah.

buraya kanalın resmini de ekledim merak edenler kolayca bulabilir, youtube da aykut yavuz fransızca dersleri yazınca çıkıyor. Abone sayısı her gün artıyor.
görsel