bugün

bu gece itibariyle bol bol gördüğüm cimbom taraftarıdır.

bu cimbom taraftarı; aykut kocaman'ı eleştirmekten, kötülemekten büyük keyif alır. nedenini söylemeyeceğim bilen biliyo çünkü. *

benim bu cimbom taraftarından öncelikli olarak istediğim tek şey; bi kendi teknik direktörlerine bakmalarıdır. ben fatih terim'i eleştirmem çünkü; saygım vardır. ama bu cimbom'lu arkadaşlar bi hocalarını analiz etsinler, sonra aykut kocaman'ı bol bol eleştirebilirler.
fatih terim'i eleştirmeye futbol bilgisi yetmez. aykut iyidir hoştur saçma hatalar yapıp elindeki güzel kadrodan minimum fayda sağlamakta da üstüne yoktur.
eğer aykut kocaman' a saygı duyan biriyse, onun hem futbolculuk, hem teknik direktörlük kariyerine saygı duyan kişidir. ancak bu fenerbahçe yıllarıyla açıklanamaz sadece. futbolculuğunda sakaryaspor, teknik direktörlüğünde kısıtlı imkanlarla konyaspor' da yaptıklarını takdir etmiştir.
ayrıca, fatih terim de, aykut kocaman da, iki kulübün gurur listesinde adı yazan isimlerdir. hiçbir girişim onları bu listeden silemez. fanatiklik bile onların isimlerini yokedemez.
ben değilim o

allah aykut hocayı fenerin başından eksik etmesin

daha çok şampiyonluklar yaşayacağız onunla, aman..
galatasaray'lı olduğum halde aykut kocaman'ı hiç bir zaman eleştirmedim. neden eleştireyim ki? taktik bilgisi işime geliyor.
ama efendidir ve adam gibi adamdır o ayrı.
(bkz: 404 not found)
galatasaray taraftarının beden hocalarını çok sevmesinden kaynaklanan bir şeydir.

edit: galatasaraylıyım.