bugün

1.ferbahçe spor klubu başkanlığına
istanbul
----------
sıçtım sıvıyorum, artık yeter bırakıyorum!

saygılarımla arz ederim. 01.11.2012

aykut kocaman.
Fenerbahçe SK Başkanlık Makamı'na,

Zamanında nasıl bir çaresizlikle beni oturttuğunuzu anlamış olmadığım teknik direktörlük görevimden, bende takımı daha fazla kazığa oturtmamak namına istifa etmek suretiyle daha doğrusu siz iyice zıvanadan çıkıp tekme tokat kovmadan ayrılıyorum. Nezaketen de olsa hizmetlerim için teşekkür etmenize gerek yok zira ben size teşekkür ederim bu kadar süre bana tahammül etmeyi başarabildiniz.

Saygılarımla,
fenerbahçe spor kulübü başkanlığına

sevgili taraftalar,sayın başkanım ve canımdan çok sevdiğim fakat zamanında habire ibnelik yaptığım alex de sousa

istifamı sunarken üzgünlüğümü kelimelerle ifade edemiyorum. benim için oyunu okumayı bilmiyor diyorlar fakat ben okuma-yazma biliyorum. böyle olsun istemezdim ama bazen oluyo işte amk! o kadar da kötü değildim şampiyon felan olduk ama artık bırakıcam böyle kendimi börtüye böceğe vericem.başbakandan bile daha çok konuşulur oldum olacak şey değil. bu istifa sadece görevimden olup fenerbahçe taraftarlığıma devam edeceğim bilinmelidir ama sorun bende değil asıl cenabet aziz beydir.ha bi de şükrü saraçoğlu'nda yatır var,valla bak!

salyarımla

aykut kocaman
'' Göreve geldiğimden bu yana Galatasaray derbilerinde sürekli mağlup olduğum için geceleri yatmadan önce sürekli kulaklarım çınlıyor. Artık uyumak istiyorum. '' şeklinde yazılabilecek resmi evrak.