bugün

arda, aydın yılmaz dan sonra piyasaya çıktı, 11 de görev almaya başladı, takımın değişmez ismi oldu, kaptan oldu, atl. madrid e transfer oldu. biz daha aydın efendinin keyfi gelip oynamasını bekliyoruz.
Gitse de 7 numaralı forma boşa çıksa diye beklediğim futbolcu. Ya yeminlen bir forma ancak bu kadar kötü kullanılabilir. Hayır , severim 7 numarayı. Sırf Aydın giyiyor diye soğuyorum yahu.
türkiye'nin açık ara en ruhsuz futbolcusu. yıllar önce zorlu konyaspor deplasmanında attığı son dk golünün mirasını yemeye devam ediyor, nereye kadar yer merak ediyorum. süper lig'te hiçbir takımda oynayabilecek kalitesi yok.
nedense hep konyaspor maçlarında parlayan futbolcuydu. ne zamanki konyaspor küme düştü o zaman kendisi düşüşe geçti.
adam yakışıklı, hanımı da güzel, e çocuğa yapacak bir şey kalmıyor artık. allah analı babalı büyütsün çocuğunu. maşallah deyin lan.

görsel
baba olmuş, hayırlı olsun. bari şu çocuk için hırsa bürünsün de oynasın demek istediğim oyuncumuz. yok yani senelerdir patlama yapmasını beklemekten biz patladık.
Hep arkasında duracağım futbolcu.ister beğen ister beğenme ama Türkiyenin topla en iyi süratlenen futbolcusudur.Forvet arkası oynarsa veya sol kanat çok can yakar,penaltı yaptırır,kart gördürür.sıradışı bir futbolcu Türkiyeye göre bence.
fatih hoca nın "onu kazanmak için taraftarın bana yardımcı olması gerek" dediği futbolcudur.
bana göre en yetenekli türk futbolcudur ama aynı oranda en vurdumduymaz türk oyuncudurda. dün biraz koştu penaltı yaptırdı. bence ligin futbol kasaplarından ve geçirdiği ağır sakatlıktan dolayı korkuyor.
Yürümeden yok edeceklerdi de kurtulacaktık.
Yıllardır patlama yapması beklenen, Galatasaray alt yapısında yetişmiş ve A takımında oynayan futbolcudur. Önceleri deneyim kazansın diye kiralık verilmiştir sonra gelen her teknik direktörden şans bulmuştur ancak kendisi inatla verilen şansları kullanmamakta ısrar etmektedir. Ayrıca Fatih Terim döneminde de çatlayıp patlayamazsa artık daha fazla Galatasaray'da kalamayacağı düşünülen futbolcudur.
big bang'den sonraki en büyük patlama.
gelecek sezon büyük patlama yapması beklenilen futbolcumuz. bu sezon kritik maçlarda yaptığı işlerle maçın dönmesinde büyük katkısı olmuştur.
taraftar yılar,aydın yılmaz dedirten,gelecek vadeden deyince ilk akla gelen ama unutulması gereken,gayretli fakat oynayacak adam olmayacak topçudur. (bkz: ama çok efendi)
basketbolda vardır böyle adamlar. ilk 5 başlar bir numarası yoktur ama 5 6 dakika süre alır ve çok verimli oynar filan. keşke futbolda da öyle çok oyuncu değiştirme şansımız olsa ve bu adamı 10 dk için filan sahaya sürüp sonra kenara alsak yine.
ne zaman şans buldu allah aşkına. son 15 dklar şans mı? bu aralar çok iyi oynuyor emre çolak'ın cezalı olduğu haftada beşiktaşa karşı oynamayı hakediyor.
bu sezon silkinip kendine gelmiş yetenekli kanat oyuncusu. emre çolak' ın boşalttığı mevkide beşiktaş karşısında 11' de başlamalıdır. elbette imparator' un tasarrufu...
rakip takımın oyundan düştüğü anda oyuna girmesiyle çok canlar yakan futbolcudur. bir jesus navas olması artık beklenemez ama fatih terim ondan faydalanmanın yolunu bulmuştur şükürler olsun.
aydın yılmaz'a verilen şans bana verilseydi benden bi bok olmazdı, aydından da olmadı zaten.
aydın yılmaz'a verilen şans mehmet batdal'a verilseydi belki de şu anda süper bir forvetimiz vardı.
gol öncesindeki sürtünmeli ikili mücadelede ricardo quaresma'dan bulaşmış olsa gerek, yoksa aydın tarzı bi gol değildi bu.*
maçı 0-2 ye getiren golü atarak, ilk gol üzerindeki ofsayt-değil olayını da kaldırmış oldu, bu açıdan önemli bir gol.
--spoiler--
Ben patlarım dedim dedim inanmadınız, bak ne oldu şimdi? *
--spoiler--
(bkz: 16 nisan 2012 beşiktaş galatasaray maçı)
bu akşam ki golüyle galatasaraydaki geleceğini garantiye almış oyuncudur.
önümüzdeki 5 yıl patlama yapamayacak olan futbolcu.
kendisinden pek görülmemiş müthiş bir şutla süper bir gol atmıştır. görünüşte beşiktaş kalesine girse de, esas fenere girmiştir.
güncel Önemli Başlıklar