bugün

derece yapmış kul hakkı yiyen beş ayrı yere de derece yaptım ama durumum kötü deyip burs alan öğrencidir. başarılı ama açgözlü ve ahlaksızdır. tabi sen 7 milyar al bazısı 300 lirayı zor bulsun. helal olsun.

düzelti : böyle öğrenciler cidden var.
tabiki alsın ancak okadar büyük paralarda illaki başkalarınında hakkı vardır. 100 tl burs almak için çırpınan insanlar vardır.
burs değildir o, maaştır. burs insanların rahatça okumaları için verilen bir paradır. insanları zengin etmek için değildir, yardımsever insanların hepsinden para koparmaya çalışmak ise 'bana göre' haysiyetsizliktir.
işe girmemesi sürekli okuması gereken öğrencidir.
7 bin lan, biz 280tl için her lirasına 1 dk düşecek şekilde atm sıralarında sürünüyoruz, parasını çekemeden mezun olan arkadaşlarım var, vala bak. *
mezun olduktan sonra alacağı maksimum 2.500 lira nedeniye ağır bunalıma girecek olan öğrencidir. hazır musluk akıyorken doldurması gerekir.
abartı olma ihtimalide doğru olma ihtimalide yüksek çünkü bir yakınım bundan 4 sene önce öss de 30binde iken aylık bin tl nin üzerinde burs alıyordu.
sayılı zengin öğrencilerdendir.
öğrencilik hayatı bitmeden evini, arabasını alır. kalan paranın beşte biriyle başka öğrencilere burs verir. kurban bayramında kurbanını da keser.
güzel yurdumun kaymakamından fazla maaş alan şanslı velettir.

ama aylık geliri bir eskort kız kadar yoktur.

geçen yine eskort çağırmışım eve veriyorum ayarı, öyle aklıma geldi sordum aylık kazancın ne kadar diye 7bin 5lira dedi.

5 lira fazla kazanarak burs alan öğrencinin eline vermiştir efendim.
Başkalarının hakkını yiyen okuldan emekliye ayrılacak öğrencidir. Kayıt sırasında çok net seçersiniz elinde 20 tane kağıt vardır fotokopi öğrenci belgesini mühürletip, aslı gibidir yapmaya gelmiştir öğrendiği her kuruma, kişiye burs başvurusu yapacaktır bu yüzden bu kadar çoğaltmıştır.
en fazla 1300 e çıkabilmiş şahsım için üstaddır. gördüğüm yerde elini öpmek isterim.
zeka seviyesi ve başarısı ne olursa olsun haksızdır. o parayla daha fazla öğrenci okutulmalıdır.
ailesi buna para gonderecegine bu aiesine para gonderiyordur.
üstüne birkaç bin daha koysa, kendine bir bursa bile alabilir. amk çocuğu..
evini,arabasini alip,diger ogrencilere de yardim edemez.yer bitirir,bizzat sahidim,en yakin arkadasim