bugün

yanılgıdan öte değildir. burada abazan kendi hayvanlığını karşı tende yaşıyor.

+olum varya geçen bi kız düşürdüm msn'den
-ee yabancı mı?
+he lan bunlar azgın oluyo zaten
-tabi olum aman elinden kaçırma
+webcam'i var mı
-var var hadi sen odadan çık
başka kabileden olanları ganimet olarak gören zihniyetin devamıdır. ilkçağa özgüdür, türkiye'de çok popülerdir.
ne yazık ki tecrübeyle sabit doğru bir inanıştır. avrupa insanı bu isteğini yeme ve içme ihtiyacından da önde tutar.
"avrupalılar hayatı antalya'da geçirdikleri 1 ay gibi yaşıyorlar." yanılhısının alt kümesi olan yanılgıdır. bunun yanılgı olduğunu o 1 aya aldanıp evlilik yaparak avrupa'ya giden türk erkeklerin ilk elden test etmektedirler. zira avrupalı tatilin de mesainin de hakkını veriyor.
avusturya'da sigara içmek için dışarı çıkmışken iki tane kızın gelip "bizimle takılmak ister misin?" sorusuyla karşılaşınca doğruluğu da dolaylı yoldan kanıtlanmış bir önermedir.
yanılmaktır. Yanılmamak da olabilir.
yanılmamaktır. buradaki kadın kendini parmaklasa toplumsal kurallardan seks yapamaz ama orda canının istediği ile modern modern çatır çatır seks yapıyorlar.

mesela ben antalyadayken dayımın oğlu ben dayım ve rus bir kız ve annesi babası geldi, bi süre sonra dayımın oğlunun bacağına dokundu içeri gidelim mi dedi. ben bayılacağımı zannettim.
Sanmak değil, bilmektir.
sanmaktan ibaret olabilir.