bugün

Aç ve barışa koşan insanlara yaptığı insanlık dışı müdahaleler avrupa'nın Humanist maskesinin düşmesini sağladı. ultra modern insanların insanlıkla alakalarının olmadığını görmemiz açısından iyi bir sınavdı. Şimdi de kafeslere kapatmışlar Mültecileri. http://m.ensonhaber.com/haber.php?id=377500
yaz sonu ödevi hazırlayan orta okullu kardeşlerimizin başlığı. şu an sözlükte olmakta utandığım andır. ne yapsamdır? hay görmez olaydım dediğim başlık. modlar falan varsa silsenize başlığı lütfen. bu nedir ya? *
avrupa'nın yüzünde hiç bir zaman maske olmadı... bin yıllardır aşağılık, sömürücü, emperyalalist, kalleş, iki yüzlü, acımasızdır avrupa zaten... evrim sürecinde beyin yapısı soğuk çoğrafyalarda hayatta kalabilecek şekilde geliştiği için her türlü şeytanete, her türlü zulme çalışır akılları...
Modernizm bunu gerektirir, Avrupa haklı, herkes kendi başının çaresine baksın. Potansiyelini kullanamayan bir ülke, kullanabilecek olan bir ülke tarafından sömürülür, iyide olur. Zira doğanın kanunu bu.
Kimse kusura bakmasın ama türkiye milyonlarca suriyeli mülteciye kucak açıyor. Sanki bizim durumumuz çok iyiymiş gibi ekmeğimizi onlarla paylaşıyoruz. Ancak adamların gözünü doyuramıyoruz. Fırsatını buldukları an avrupaya kaçmaya çalışıyorlar. Biraz anlamaya çalışıyorum ama olmuyor. Adamlar macaristanı beğenmiyorlar, almanyayı beğenmiyorlar. isveç ya da danimarkaya gitmek istiyorlar. Ben şimdi kalksam isveç e gitmeye çalışsam beni almazlar. E onları da almamaları normal.
ultra modern demis bir yazar kardesim.

avrupa kadar medeniyet ve modernlikden uzak yobaz bir millet yok.
avrupa'ya (kisisel)temizlik, yemek kulturu, giyim, ev duzenini biz turkler ogrettik..
daha once adamlarin evin de banyo nedir yoktu. banyo yapmaz kendilerini sadece silerlerdi.
ama su vardi adamlar cok saf iyi niyetli iclerin de hainlik fesatlik yoktu, malesef onu da biz ogrettik...
hangi maske. biraz düşünmesini bilen avrupa'ya doğru baktığında düşmanına baktığını anlar
avusturya da ugradiklari kotu muamele nedeniyle aglayan suriyeli multeci kadinlar ve cocuklar, macaristan da sanki kendileri bir haltmis gibi siginmacilara yemek paketi firlatanlar, maske takmiyorlar. ne olduklari belli.
bana bile ara sıra "keşke oralara yerleşsem keşke gitsem" vesvesesi gelirdi. yalan yok.

ama bu coronavirüs sayesinde rabbim gözü olup görenlere kulağı olup duyanlara gerçeği bir kez daha gösterdi.

avrupalılar ter kokusunu bastırmak için parfüm sıkan, saraylarında tuvalet olmayan, taharet musluğu ile alay eden kimselerdi hala da çok şey değişmedi.

hiçbir zaman pislik temizliğe, haç hilale galip gelemeyecektir!
Avrupanın maskesi ezelden beri düşüktü zaten. Her pis iş bunlarda var. Yalandan biz şöyle hümanistiz biz böyle misafirperveriz hülyalarını gerçek mi sandınız. Gülen yüz maskesinin arkasında daima somurtan surat vardı zaten.
güncel Önemli Başlıklar