bugün

demek ki ev artık para alamayacak kadar doldu.
paraları sıfırlamak için de avm işine girecekler.
avm demek, ülke içinde ülke, şehir içinde şehir, toplum içinde toplum demektir.. kapitalizmin çöküşünden birkaç önceki adım avm projesidir, evet yükselen bir değer (bana göre oldukça boş bir değer) gibi görünse de bu yeni model şehir çöplükleri zamanla sıkışacak, ve bir şekilde patlayacaktır,, patlamaları sosyo-kültürel ve ekonomik anlamda büyük zararlar verecektir,, çocukluğu avmlerde geçen insanların yetişkin olduklarındaki öngörüleri nereye kadar genişletilebilir, bu koca adamlar, kadınlar içinde bulundukları toplumları nasıl bir adım öteye taşıyabilirler, aynı şekilde bu içi kof kalabalıktan beslenen devletler ne kadar güçlü ve düzenli olabilirler,, evet burada kapitalizmin hedefinin bir kez daha salt "insan" olduğunu görüyoruz,, insan bilimsel olarak robotlaştırılıyor, ya da sadece etinden sütünden yününden faydalanılan bir hayvana doğru evriliyor,, zira bu dünyanın o birkaç zengininin iktidar sahibinin ihtiyacı olan şey, sizin akıllarınız ya da ideolojileriniz değil, sadece bunlardır işte.. hepimiz topu topu üç beş şerefsiz zengin için bir ahıra giden çitlerin arasına zorla iteleniyoruz, işte bu rapor da bu avmlerin, yani ahırların, yani şehir çöplüklerinin bağımsızlıklarını kazanmaları için atılan zorunlu adımlardan biridir, hayırlı olsun!