bugün

insanı daha çok sınırlayan tarifeler silsilesine örnektir. adamlar bu işten para kazanmasa yaparlar mı diye düşünmeyen insanların hemen geçtikleri tarifedir ayrıca. iyice didiklerip öğrenmeden tuşa dokunmamak gereklidir. yoksa bilmem kaç milyon fatura ödemek işten bile değil.
günde kırk dakika konuşan müşterilere bile avea'nın tehdit mesajı yolladığı tarifedir. mesaj aynen şu şekilde:

Tarife kullanımız makul seviye üstünde olup aynı kullanım devam ederse ek bedel talep etme ve hattınızı kapatma dahil haklarımızın saklı olduğunu hatırlatırız.

avea

(bkz: sözün bittiği yer)
müşteri çekmek için inasnların gözünü boyamanın bir başka yoludur. gereksizdir, zira bir insan hani "normal" dediğimiz cinsten bir insan, günde 5-6 saat konuşamaz... sürekli telefon kulağında gezen kişilere de müstahaktır, zaten o insanlar yakında beyin kanseri falan olur...
başladığı günden beri kullandığım tarifedir. 2 ay öncesine kadar 444lü numaralar ücretliydi şimdi onlarda ücretsiz. bu tarifeye geçmeden önce başka operatöre ayda ortalama 200-250 arası öderken şu anda ortalama ayda 10ila 11 saat arası konuşuyorum 66 tl fatura ödüyorum. aveanın tek eksisi her yerde çekmiyor ama olsun param cebimde kalıyor beni arayanı daha sonra arıyorum .
girişimci ruhu taşıyanlara ilham kaynağı olmakla kalmamış, bizzat kaynak olmuş tarifedir.

(bkz: türk işi girişimcilik örnekleri/#5643959)
insanlari soguslemek icin ortaya atilmis bir balon, pardon tarifedir. dort ay 1000 (yaziyla bin ) dakika konusursunuz problem cikmaz, kimse sizi arayip "kardes bin dakika konustun biz sana on bin dakika vermistik allasen gelecek ay tamamini kullan " yahut "kardes bu ay 6 saat konustun, 6 saat icin 66 kağat para çok sen bu ay 30 kağat (30 ytl) ver" demez, lakin bir ay 6000( yaziyla alti bin) dakika konusursunuz hemen telinize mesaj atip ya da arayip makul kullanimi gectiniz o yuzden sakli olan hakkimizi kullanip sizi bilmem ne bilmem ne tarifesine gecirdik derler.

sozun ozu : allahini seven bu tarifeye gecmesin ...
(bkz: http://www.boykotediyorum.tk/)
Geçen ay 98 lira fatura ödedikten sonra, aradım müşteri hizmetlerini hattımı kapatmak istiyorum dedim.
Beyefendi 8080 tarifesine 1 sene taahüt verin sizi 69 liraya görüştürelim ! Üstelik 1 lira fazla gelmeyecek faturanıza, dediler.
Bunca zaman niye kazıklıyodunuz sorusunu sormadım ama neyse tamam dedim o tarifeye geçtim.
Geçtiğimiz ayın 25´inde bu tarifeye geçmiştim.
Şimdi geçen dönemin faturası geldi 109 Lira !
Burda neyin geçirmesini yapmışlar çok merak ediyorum.

Avealı olanlara acıyın, bize çok yükleniyorlar lan.

He bir de tanım yapayım ;

avea her yöne sınırsız tarifesi ilk çıktığı haliyle güzel tarifedir.
Şuan ki haliyle hangi ay ne kadar diye düşündürten tarifedir.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar