bugün

Reklamlardan firmanın güvenilmez olduğu anlaşılıyor.
Unutulmaz reklam nasıl çekilir tüm dünyadaki okullarda gösterilmeli .
Bir reklamcılık öğrencisi olarak uzun süredir aklımdan çıkaramadığım reklamcılık örneği.
Aslında bu da bir devrimdir matmazel, iyi yapamıyorsan en kötüyü yap ki akılda kal.
(bkz: think small)
(bkz: volkswagen)
Az bütçeyle nasıl reklam çekilir kanıtı.
Oyunculuk müthiş.
Ben daha iyi oynarım. Yemin ederim.
Reklâmlarını, kreş çocuklarının yaptığı rivayet edilen firma.
Ben ikna oldum!
flash tv' deki yapım kalitesi ile samanyolu tv' deki gönül gözü açan kurgunun birleşmesiyle oluşmuş reklamlardır. sonuncusunda kabus sahnesi o kadar gerçekçidir ki hakikaten insan korkmadan duramıyor.
Kadın kabus görüp çığlıklar atıyor allah affetsin ben bile yanlış anladım valla bu ne ya. Gerçekten aşırı derece de çok gıcık reklamları var. Zengin olsam yine de taktırmam balkondan çıkar bakarım kim o diye o derece gıcık oldum.
Bi marka kendini ancak bu kadar batirabilir.
Hayatımda gördüğüm en dandik en samiyetsiz reklamlar.

Annem babam ve ben oynasam daha inandırıcı reklam çekebiliriz diye düşünüyorum.

Reklamı bile böyle dandik ise ürünleri nasıl allah bilir.
Kanal 7 ve Flash TV filmlerine oyunculuk için başvurup kabul edilmeyenleri bu reklamda oynatmışlar galiba.
sanılanın aksine süper reklam kuşağıdır. kitleler üzerinde ve başlık açtıracak kadar akıllarda iz bırakmayı başarmıştır.
senaryosundan tut oyunculuğuna kadar kalitesiz ve berbat bir reklamdır.
118 reklamları kadar bayat, iğrenç reklamlardır.
izleyen kör oluyor kanalı değiştirin..
herkesin gereksiz gergin olduğu reklamlardı.
eski samanyolu tv oyuncularıyla çekilen reklamlardır. televizyona kumanda fırlattırır.
dışarıya reklam parası vermemek için patronun veya müdürün az buçuk bilgisayarda slayt yapmayı bilen liseli yeğenlerine yaptırırlarsa sonuç olarak böyle görüntüler çıkar tabi.

tabi eğer bu reklamı liseli yeğenleri değilde gerçekten reklamcı bir şirket yapmışsa durum daha vahim.
reklamın pahalı olması değil akılda kalıcı olması gerekli burada birçok pahalı reklamın başlığı yokken bunun varsa amacına ulaşmış demektir.
hayatımı sorgulamama sebep olmuş reklamlardır.
sadece 2500 tlden başlayan sistemlerinin 4 5 tanesinin parasını reklama yatırsalar keşke.
kod adı: koz muydu neydi onla yarışır imdb de.
Bir reklamın amacı ismini size duyurmaktır bu konudaki tek kıstası kalitesiz olarak anlamayın yeter ister reklamı üzerinden ister logosu ister rengi nasıl olursa olsun ismini bil ve bildir yeter mesela ben sayenizde akıllı ev sistemi alacak olsam ismini ilk defa duyduğum markalar olacak bi de audio sistemi olacaksa ismi yabancı gelmeyeni seçeceğim büyük oranda herkes aynı şeyi yapacak koton reklamında bu başarıldı burada hakkında yüzlerce entry eleştirirken aslında reklama bedava hizmet etti. ister tesadüfen olsun ister sistematik işte bunlar asıl kazandıran reklamlar ki burada bende dahil olmak üzere konuşup yayıyoruz.
O kadar kötü ki...
Bence amaç dikkat çekmekti ve başardılar.
Bravo
televizyon izlememe nedenlerimden bi tanesidir.