bugün

başarıyla yerine getirdiğim aktivitedir. olumlu yada olumsuz hiç bir mesaja cevap vermem, kuğul olmak istiyorum amına koyayım.

edit; sorun ego değil. cevap verilecek bir mesaj alamamak. "çok güldüm yhaa", "benim memelerim var", "şukular şelale" "siktiğim akplisi", bunlar bağzıları. gel de seviyeyi düşür bunlara cevap yaz. yazmıyorum arkadaşşağım, yazamıyorum.
Tarafımdan mesaj almamış yazar hezeyani.
ara ara yaptığım eylem. bazen yazılan şeyden hoşnut olmadığımda, karşım da ciddiye alınacak birisi olmadığım da veya tepki amaçlı yazmam.
mavi tik.
Görüldü çoçuğu. *
Hiç yapmadığım eylem. Zaten atmıyorlar amk.
karşıdaki kişiden hoşlanmama , söz konusu kişinin fazlaca abaza olduğunu düşünme etc.. durumlarında gerçekleşen/gerçekleşmeyen eylem/eylem olmayan şeydir..
Kayde alınmama nın açık beyanıdır. Duruma göre degismesiyle birlikte, insanı ezen bir haldir. Cevap yazmayanin konumu da onemlidir. Bu çok sevdiğiniz bir arkadaşınız da olabilir. Size küsüp tavır yapabilir.
Şayet pek samimi olunmayan biri ise, üstüne gitmek sizi küçültüp onu havalandıra bilir.
Mesajlari komple kapatmakla hic maruz kalmadigim sey.
Mesai sonrası patronlara sıkça yapılan fiildir.
genelde ego tatmini yapar kişi, ama cevap verilmelidir. bu kadar egolunun olduğu yerde eğer düzgünce mesaj atarsa kişi, sırf bana böyle bi incelikten dolayı mesajı ilgimi çekmesede cevap veririm, konuşmak yani olum, havalı olmuyonuz ki böyle olunca, komik oluyonuz. burda size biri mesaj atıyosa incelik yapmıştır, ama eğer düzgün bişey diyorsa, incelik olacak diye mesaj atıyosa incelik yapmamıştır, ha sizi kız sandıysa ve abazansa zaten s.et gitsin, bu konu uzar ve farklı boyuta gider.
işi vardır sonra yazardır.
Birkaç ay önce istem dışı olarak yaptığım olaydır. Kaza geçirdim kismi hafıza kaybı var, msj atanlara cvp veremedim. Hatırlamıyorum kimseyi. yine de muhabbete açığım belki hatirlatimrim
e şu an cevap vermiş oldun topluca gitti bütün kuğulluk. (bkz: paradoks)