bugün

söz konusu mesaj sevgiliye atılmışsa ve verilmesi beklenen cevap hayati önem taşıyorsa insanı binbir türlü kompo teorisine sokabilen durumdur.
Başlı başına mesajdır. Karşınızdaki kişi sizi zerre kadar umursamıyordur. isteyen adam Kontörü olmasa bile, birinden rica minnet mesaj atabilir çünkü.
ayıptır egosu yüksek bireyi ifade eder.
mesaj hakkı biten kişilerin yaptıkları eylem.mesaj içermez parasızlık sorununu gösterir.
insanı gereksiz, derin kederlere salan durumdur.

(bkz: seviyorsan git konuş bence)
Cevap gelmemeye devam etmesi halinde
"neden cevap vermiyorsun"
"paketin bittiyse kontor atabilirim"
"kus muyuz"
"heey orada misin"
seklinde mesajlar katiyen atilmamalidir.
Eğer "o" kişidense telefon duvarlara atılarak parçalanmak istenebilir. Bak aklıma geldikçe sinirleniyorum ya!!!
Şimdiki zamanın cool bebelerinde çokça rastladığımız bir meseledir. Tırnakları köküne kadar yedirten, katil olma potansiyelini arttıran birkaç eylemden biri.
Dünyanın en nefretlik olayı. Karşınızdaki insanla aranızda bir sorun mu var? bilemezsiniz. Onun başında bir dert mi var? Onu da bilemezsiniz. Görüşmek mi istemiyor? Onu da bilemezsiniz.

Bir insana "seninle görüşmek istemiyorum" demek şu davranıştan daha az acı verir. Karşı cins falan da değil, insana bunu arkadaşı yapınca daha kötü oluyor.
Cevap vermeyen tiplere ben de uyuz oluyorum. Hayır görüşmek istemiyorsan sil ve engelle veya en azından bir şey söyle. Konuşmak istemiyorum de. Bu şekilde olmaz. Rezil yaratıklar!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar