bugün

iki tarafında türk milliyetçisi müslümanlara olan kinine bakılınca ortaya çıkan sonuç.
iyi bir tespit olsada müslümanların çoğunun atsızcı olması unutulan tespittir.
atsızcıların içinde de müslümanların olduğunu unutmuş kişi söylemidir.

ama doğru bir noktaya değinilmiş. bir kere türk milliyetçisi müslüman olmayabilir, ama islam düşmanı olamaz. örnek olarak, atsız müslüman değildi ama islam düşmanlığı falan da yapmıyordu.
türk milliyetçisi ateistte olamaz mutlaka bir varlığa inanmalıdır.
neo osmanlıcıların gün be gün ortaya çıkan gerçek yüzleridir. türklükten nefret ederler.

arap olmayı severler.
özellikle müslümanlığa karşı besledikleri ortak kinden olayı yapılan tespittir. örnekleri bolca görülebilir sözlükte.

her ne kadar bunları bir tutarak solculara biraz haksızlık yaptığımı düşünsem de yine de türk ve müslümanlara gösterdikleri tepkilerden dolayı aynıdırlar benim için. ha solcular farklı bir biçimde eleştirir atsızcılar daha farklı bir biçimde ama ikisi de yerme amacıyla eleştirir. bu eleştriler arasında tabii ki solcuların eleştrileri her zaman daha mantıklıdır ki atsızcılar denen veletlerde mantık aramak salaklığa delalet eder.

solculara şu yüzden mantıklı diyorum, aptal gibi müslüman olana direk arap demiyorlar, müslüman olana ümmetiçi demiyorlar. onlar başka yerden daha tartışılabilinecek yerlerden getiriyorlar eleştrilerini.

ama atsızcılar komedi tam komedi. sen kafatasçılığın babasını yap sonra siktir git chp ye oy at. sen müslümanlığı laf et git gök tanrı ya inan. (bkz: ya ben lan neyse birşey demiyorum)

bu kadar basit ve salakça yönlendirilen ve bu kadar yönlendirmeye açık salak beyinleri olan bir topluluk daha görmedim yeminle.
lan arkadaş hayatı internetle sınırlı olan insanlar Atsız gibi Türk milliyetçiliğinin devamı için büyük bir şahsiyetin ismini kullanarak üç-beş çapulcudan yola çıkıp nasıl böyle akıl yoksunu tespitlerde bulunabiliyorlar.

Ulan sen hayatında kendine "Atsızcı" diyen birini gerçek hayatta tanıdın mı?
Ben Tanıdım, birçoğu abim, arkadaşım, amcam, dayım ve Türkiye'nin en aydın, siyasi olarak da en akıllı en Türk sever insanları.

ha ayrıca Atsız olmasa bugün Türk Milliyetçiliğinin ne kadar Türkiye'de devam edebileceğini hiç düşündün mü?
Yılmaz Öztuna'nın sözüdür bu " ATsız olmasa Türk Milliyetçiliği bugün Türkiyede büsbütün unutulurdu" diye.

Sonra Atsız adını internette türeyen üç-beş çapulcu üzerinden kirletmeye çalışıp kendine bir de Türk milliyetçisi diyorsun he?

onun üzerinden de insanları "Türkçü"lük adından soğutmaya çalışıp içi doldurulmamış ne idüğü belirsiz bir milliyetçilik anlaşı aşılamaya.

Arkadaş Ben Türk Müslümanıyım, Atsızcıyım Arap değilim, Arap adetlerini hiçe sayarım, Arap adetlerinin Müslümanlıktan temizlenmesi için de Türkçü olarak En büyük hizmeti de kendine müslüman diyenlerin aksine ben yaparım.

Şimdi sus da adam sansınlar boş konuşma, git ümmetçi araplarla, Atatürk düşmanlarıyla, cemaatçilerle aynı yatağa gir orada ne yaparsan yap.

Ha bunları yapmıyorsan da Abi hata etmişim Atsız'a ve izinden gidenlere internetteki üç-beş çapulcuya bakarak hakaret etmişim affet de affedelim. Türk ve Atatürk sevgisi, Türk'çe islam sevgisi olana kapımız her daim açık.

ek: bir de oy verme konusu var. Ben Oyumu MHPye veriyorum. Ama bana göre MHPnin de birçok eksik yanı var, başka bir ATsızcı oyunu CHPye veriyorsa da veriyordur eksik hatalı yanlarına rağmen veriyordur. Atsızcı adam tutup da takım tutar derecesinde fanatiklik yaparak partizanlık yapacak hali yok. Ha sen CHPyi bir tehdit olarak algılıyorsan Türklüğe, rejime, Atatürk'e, Türk Milliyeçtiliğine teker teker açıkla CHP bu yüzden Cumhuriyet düşmanıdır, Türk düşmanıdır diye. Ama AKPli zihniyetiyle din düşmanları deyip işin içinden çıkıyorsan bi zahmet MHPye oy verme git AKPye oy ver.
Bir de bunların savunucuları çıkar efendim genellikle. böyle kahraman edasıyla biz şöyleyiz biz böyleyiz diye öterler ki gerçek hayatlarında bi baltaya sap olduklarını falan sanmıyorum.

tabi biz de biliriz bi sik yapmadan "atsız ı seviyorum, atatürk ü seviyorum vay sen nasıl atsız a nasıl laf edersin" diyerekten bilinen 2 parça bilgiyi dökmeyi, "o olmayasaydı olmazdı milliyetçilik" diyerek bilinen bilgileri, sanki yeni birşey söylüyormuş gibi söylemeyi. ama böyle ötüp ötüp de bunları savunmuyorsan, savunanların yazılarını da küçük beyninle kavrayamıyorsan sen aslında bir bok değilsindir zaten.

atsızcılar dendiğinde neyin kastedildiğini anlayamıyorsan araştıracaksın öğreneceksin. ha eğer biliyorsan da beynini kullanıp yazacaksın. bu yazı da en ufak bir şekilde hüseyin nihal atsız ya da onun görüşlerine hakaret yoktur. bunu iddia eden de zaten bildiğin salaktır. atsızcılar internette bulunan belli gerizekalı bir topluluğun adıdır. bu başlıkta "atsızcılar" kelimesiyle kastedilen güruh o güruhtur. atsızcılara tarafımdan edilen laflar ise sadece bu güruhun müslümanlara ettikleri hakaretlere karşı çıkma amaçlıdır.*
ha şurdaki iki parça yazıyı da doğru okuyup doğru yorumlayamıyorsanız da sıçarım sizin yapacağınız milliyetçiliğe.

bir şeyi yanlış anlayıp da sırf müslüman olduğu için bir adama hemen aslında ne bok olduğunu belli ederek " ümmetçi araplarla, Atatürk düşmanlarıyla, cemaatçilerle aynı yatağa gir orada ne yaparsan yap" deniliyorsa ve bundan önce bir de taşşak geçer gibi "ben türk müslümanım" deniyorsa, öyle bir hassiktir lafı yer ki bu kelamı eden kişi, hayatında unutamayacağı 2-3 şeyden biri olur.

bir de bu kadar rezilliğin üstüne abi ayaklarına girilir ki göte girecek olan ayar biraz yumuşasın.

dediklerini yanlış anlamışım bokunu yiyim de affederim. harbiden türk - müslüman olanlara ve bunu adam gibi savunabilenlere kapımız her zaman açıktır.

edit: atsızcılar tarafından laf edilebilecek 2 şey vardır bunlar türklük ve müslümanlıktır. türklüğe zaten laf etmeyeceklerine göre bu başlıkta neden sadece müslümanlığın savunulduğu anlaşılabilir. gerçi emin değilim ki bakıyoruz evet anlaşılmamış.

edit 2: evet türk ve müslümanım diyenlerin ne duruma düştüğü de açıkça görülebilmektedir. 2 tane dingil ateist ve 1 solcuyla aynı tarafta yer almak... hey yavrum milliyetçiliğe bak.
Her iki kesim de islamcılığa-şeriatçılığa düşmandır ve sekülerlerdir.