bugün

kurtlar vadisi dizisinin moduna girmiş,beyni sulanmış oyuncusu atilla olgaç, 1974 kıbrıs barış harekatında 10 rumu öldürdüğünü itiraf etmiş(uydurmuş) daha sonra kendisi de bunun bir senaryo oldugunu soylesede rumların avrupa insan hakları mahkemesine gitme kararına engel olamamıstır. dava hem atilla olgaç hem de turkiye aleyhine açılacakmış. pek güzel bir bu eksikti.
(bkz: ankara da telas atilla ya tikac)
atilla olgaç'ın "lokantaya girdim 10 lahmacun yedim" der gibi rahatça söylediği söz. tabi sonradan yusuf yusuf etmiştir.
(bkz: tanrının kırbacı atilla olgaç)
(bkz: densiz kurt)
kendisi aslinda on room oldurdum demistir, on oda anlaminda. ama iste ecnebiler ve amerikan gudumlu yahudi ve israil medyasi ve pekala ermeniler, yunanlar ve ingiliz medyasi ile kuzey dakota kavimlerinin buyuk bir bolumu bu lafi degistirip bize karsi kullaniyorlar.

yaziklar olsun demekten baska bi sey gelmiyor elimden. elimle konusuyorum, evet.
on zeytini tek seferinde yutarıma benzer bir laftır bu. tamam zeytini yutarsın da çıkarken zeytin çekirdekleri bir tarafını yırtar.
onurumu öldürdüm demiştir aslında. u harfini unutmuştur.
afferim ona. çok zeki bir vatandaştır. askeri kıyafetle çekildiği bıyıklı resim herşeyi açıklamaktadır. gözler akli dengesi yerinde mi değil mi çok güzel açıklıyor. sıyırmış malesef içtima içtima nöbet nöbet tabi zayıf bünye kaldırmaz.
seni seviyorum demiştir aslında. olmadı... aslında çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız demek istemiştir belki de?

şair burada şunu demek istemiş : benden cacık olmaz!
surucu kurslarında ogrencilerin daha iyi anlaması adına U donusu anlatılırken duvara yansıtılarak izlendirilecek söz ve tepkilerden sonraki soylemleridir. (bkz: biraz adam ol lan)
bizi haklıyken haksız duruma düşürebilecek, en azından rumların ortalığı ayağa kaldırmasını sağlayabilecek sözler.
zaten mal bulmu$ mağribi gibi atladılar lafın üstüne. hem de kendi yaptıkları onca $eyi unutarak; hem bize hem de ordaki rumlara. ayrıca;

http://www.milliyet.com.t...liam%20itirafi&ver=33
kılıç, kurtlar vadisi nde bile on adam kesmedi, kıbrıs ta nasıl 10 rum öldürsündür,
gerçek olup olmadığı hakkında bir fikir yürütemem ama türkiye aleyhinde iş çevirmek
isteyenlerin eline sağlam bir koz vermiştir.
Politis gazetesinde yayınlanan bir yazıda, Olgaçın anlattığı hikayenin "hayal ürünü olabileceği" bildirildi. Olgaçın Rum esirin 19 yaşında olduğunu nasıl bildiğini sorgulayan gazete, "Ne komutanını hatırlıyor, ne bu olayın nerede geçtiğini, ne de tarihini. Ya ruh hastasıysa" ifadesini kullandı.
Gazete, "1974 te üç Türk köyünün kadın-çocuk yakılması savaş suçu değil miydi? Peki biz hangi katliamcıyı yakaladık" diyerek özeleştiri de yaptı.
politis gazetesi, durumu beklenmeyen bir olgunlukla karşılamıştır. kendi basınımız bu durumu hala magazinsel olarak gündeme getirsede konu çoktan insanhakları mahkemesine taşınmıştır.
resmen on rum demiştir. böyle durumlarda arka plana moonlight sonata yı koyup atillayı karşıma alıp konuşmak istiyorum. moonlight sonata iyidir insanı sakinleştirir. senin buna ihtiyacın var atilla diyip söze başlamak istiyorum.

bak atilla, toplum önünde bulunan insanların bazı sorumlulukları vardır. bunların başında durup duruken saçmalamamak gelir. sen bunu anlamış değilsin ama sakin ol bi yudum su iç ben sana anlatıcam. madem milliyetçi bir insansın ülkenle ilgili olman gerekir. e ilgiliysen bilirsin bu ülkenin ne büyük ve sinsi düşmanları olduğunu. nası konuşmalar lan onlar. şaka mısın sen, şaka yaptığını mı sanıyosun? komik misin oğlum sen? seni televizyonda görünce 5 yaşındaki kuzenim geldi aklıma. o da senin gibi sırf laf olsn diye konuşuyo. mesela gelip bana abi sen küçükken kaç yaşındaydın falan diyo henüz tam dönmeyen diliyle. hoşuna gitmesin atilla çocuk 5 yaşında ona yakışıyo sana olmuyo. hiç olmuyo! bak neyse daha fazla konuşursam sinir olucam zaten elimin altındasın. çık git gözüm görmesin bi daha saçmalama. illa yapıcaksan kendi kendine yap şu işi. içinden, sessizce. tamam mı abisi.
yılmaz özdil'in yorumu için;

http://hurarsiv.hurriyet....=10850117&yazarid=249
öpüyorum
seviyorum
ağlıyorum
söylüyorum
vuruyorum
sonuncuyu söyleyince sıçtım sanki.