bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kurtlar vadisi dizisinin moduna girmiş,beyni sulanmış oyuncusu atilla olgaç, 1974 kıbrıs barış harekatında 10 rumu öldürdüğünü itiraf etmiş(uydurmuş) daha sonra kendisi de bunun bir senaryo oldugunu soylesede rumların avrupa insan hakları mahkemesine gitme kararına engel olamamıstır. dava hem atilla olgaç hem de turkiye aleyhine açılacakmış. pek güzel bir bu eksikti.
    2 -3 ... dtmellobellocello
  2. 2.
    (bkz: ankara da telas atilla ya tikac)
    ... yes comment
  3. 3.
    atilla olgaç'ın "lokantaya girdim 10 lahmacun yedim" der gibi rahatça söylediği söz. tabi sonradan yusuf yusuf etmiştir.
    4 ... chilavert
  4. 4.
    (bkz: tanrının kırbacı atilla olgaç)
    3 ... saipsiz
  5. 5.
    (bkz: densiz kurt)
    -1 ... fox 921 26
  6. 6.
    kendisi aslinda on room oldurdum demistir, on oda anlaminda. ama iste ecnebiler ve amerikan gudumlu yahudi ve israil medyasi ve pekala ermeniler, yunanlar ve ingiliz medyasi ile kuzey dakota kavimlerinin buyuk bir bolumu bu lafi degistirip bize karsi kullaniyorlar.

yaziklar olsun demekten baska bi sey gelmiyor elimden. elimle konusuyorum, evet.
    2 -2 ... nathaniel fisher
  7. 7.
    on zeytini tek seferinde yutarıma benzer bir laftır bu. tamam zeytini yutarsın da çıkarken zeytin çekirdekleri bir tarafını yırtar.
    1 ... dus pesinde dus pesime
  8. 8.
    onurumu öldürdüm demiştir aslında. u harfini unutmuştur.
    afferim ona. çok zeki bir vatandaştır. askeri kıyafetle çekildiği bıyıklı resim herşeyi açıklamaktadır. gözler akli dengesi yerinde mi değil mi çok güzel açıklıyor. sıyırmış malesef içtima içtima nöbet nöbet tabi zayıf bünye kaldırmaz.
    1 ... myntax error
  9. 9.
    seni seviyorum demiştir aslında. olmadı... aslında çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız demek istemiştir belki de?

şair burada şunu demek istemiş : benden cacık olmaz!
    1 ... maturin
  10. 10.
    surucu kurslarında ogrencilerin daha iyi anlaması adına U donusu anlatılırken duvara yansıtılarak izlendirilecek söz ve tepkilerden sonraki soylemleridir. (bkz: biraz adam ol lan)
    1 ... alpiyestigin
kapat