bugün

Allah zeval vermesin kara kartalımıza.

görsel
14. haftada çizgiye basıp atilmasini bekledigimiz bjk fitbolcusu.
sahanın her yerine giden ve mehmet topal kadar olamasa da olsa örümcek gibi adamdır.
bir oyuncu 10 oyuncu etkisi yaratabilir mi ? yaratıyor işte.
dün bursaspor maçında, gol öncesinde oğuzhan'a bıraktığı topla beni benden alan topçu. evet gerçek bir futbolcu bu adam.
beşiktaşın orta sahasının dinamosu.

adamda at ciğeri var, o yaşta bu tempo. maşallah. ayrıca haksızlık etmeyelim, ileri oynamaya da çalışıyor son zamanlarda. ama en önemlisi tam bir görev adamı. iş ahlakı var, kaprisi yok daha ne olsun.
atiba haçinsın
çatışmalar başlasın

diyor ve burayı terk ediyorum.
bu sene muazzam oynamaktadır.
bursaspor maçında oğuzhan'a ''buyur sen vur'' dercesine topu bırakmış kara boğa.
Hafta içi 20.000 km yolculuk yapıp milli takımı ile iki maça çıkmış ardından da bugün sivasspor'a karşı yine sahanın en iyisi olmuş bi adamdan bahsediyoruz. Ciddi anlamda bi sağlık testi lazım bu adama. Ben insan olduğunu düşünmüyorum.
Kendini yere atıp haksız penaltıya sebep olmuş emek çalmış futbolcu. Evet.
can kurban ona can. seçime gir oy verelim be yavrum.
büyük saygı duyduğum adam,sağlam,hırslı,görev adamı
Ofansif olarak felipe melo degildir bunu bilmenizi isterim.
muhtesem bir futbolcu. besiktasa cisseden sonra gelen en iyi defansif orta saha oyuncusu. oynayisini izledigimde adam 33 yasinda olduguna inanamadigim futbolcudur.
cisseye sümüğünü bile atmaz.
atiba cisseden katbekat iyidir.
Yapmayın böle şeyler beyler. Adam sakatlandı sandım amk.
Tanım : beşiktaslı ortasaha oyuncusu
http://galeri.uludagsozluk.com/g/atiba-hutchinson/
birkaç maçta %100'e yakın pas yüzdesiyle oynayan, takımın bel kemiği olarak nitelendirilebilecek bir oyuncudur. geçtiğimiz sezon dembaba ile aynı anda sahaya çıkınca ikisini karıştırıyor idik ne de tatlı bir olaydı
Akhisar maçında kendini yere atmış hakem numarasını yememiştir. iyi alıştın sen. Suç senin değil seni alıştıranlarda. Evet.
Bugün yine inanılmaz oynuyor. Tek başına savunuyor adam.
20 30 arası sarı kart görecek oyuncu. Cincon yarışta kalsın.
demba ba' dan sonra açığa çıkan kara daşşak eksikliğini örtpas eden koca daşş.. yürekli adam.
dinamo gibi gündüz feneri.
orman sarmaşığı gibi, suyu ve güneşi göster bırak gerisini düşünme.
kusursuz bir köle