bugün

neden üretimin olmadığını sorgulamak veya hayat pahalılığını eleştirmek provakasyon değil, her vatandaşın görevidir. asıl provakasyon insanları hedef göstermektir.
vay be, "neden üretim yapmıyoruz? neden herşeyi 3 katı fiyatına alıyoruz?" demek provokasyon olmuş.

belki yukarıdaki arkadaş bilmiyor ama türkiye cumhuriyeti, adı üstünde bir cumhuriyettir. ülkenin başındaki kişi seçimle gelir ve halk seçer. dolayısıyla halk o kişiyi sorgulayabilir, eleştirebilir. size kalsa hiçbir şey eleştirilmesin, tamamen teslimiyet düzeni kurulsun. hatta beynimiz de olmasın, başkaları bizim yerimize düşünsün.

tanım: kendinin ortaçağda, yöneticilerin ilahlaştırıldığı devirde yaşadığını zanneden yazar beyanı. safsata.
avrupa da eurovizyon da ülkeyi temsil etmiş sanatçıya "sen ne ürettin" diye sorabilen insanların kendin haklı görerek yaşayabildiği ülkede her türlü absürtlük olabilir.
Lan gökhan bu konuda isyan ediyor götünde donu olmayan adam bu düzeni savunuyor acaba bu bir pardox mu?
bak gelmiş herif buraya "sen ne ürettin?" diyor.

de ki şunu şunu yaptı, bunları çıkardı. eleştireni eleştiriyor pezevenk. ya bir düşün. şu siktiğim kafatasının içinde var o beyin. al bunu sabun yap daha çok işe yarar.

provakosyon değil, haklı bir yakarıştır.
Provokasyon diyenleri engelleyerek daha temiz sözlük kullanımına ulaşabilirsiniz.

Konuya gelince: Son tüketici için haklı bir sitemdir.
chp nin sermayesi insanların güvenlerini kazanmak değil dir . güven kazanma yetileri yok olamazda çünkü bunun için samimiyet gerekir !

gözlerini boyayıp oluşan boşlukdan faydalanmanın derdine düşmüştür . zihniyeti yerine isimleri değiştirmeleri bunun yüzünden dir . bay kemal adam olmadığı için yerine daha adamımsı birini çıkarır bu yüzden ! halbuki adamın chp de ne işi var adam olan chp nin yanından bile geçmez ! 60 seneden beri türk milletinin istemediği bir partiyi kendilerinden başka kim ister yahu !

politikası ilkesi puştluktur . ben demiyorum kendileri diyor bunu . al izle .

http://www.youtube.com/watch?v=WRtKk03_ArM&t=21s
Yazdiklarinin hangisi yanlıș. Bravo gokhan aynen devam.
Entrylerin çogu görünmuyorsa bu adam doğruları söylemiş demektir.
Pavalı köpeklev.
bazı mallar var athena gökhanı eleştiriyorlar burda,adam kendince yorum yapmış sorgulamış verdiği vergiyi,vatandaşı olduğu ülkenin durumunu...

bu koyunoğulları oldugu sürece bu ülkede hiçbir şeye üzülmeyeceğim.bakalım neresinden faydalanıyorlar bu akp oluşumununun...

ben hakkımı helal etmiyorum. devletin parasını kendi menfaatlerine kendi çıkarlarına harcayıp bunu gariban halka mal edenlere elbet birgün öyle veya böyle bunun hesabını vereceksiniz..!!
Hükümeti eleştirmek vatan hainliği boyutunda artık. Arkadaş bi kendinize gelin yeryüzündeki her şey eleştirilebilir, Gökhan çok haklı verginin vergisinin vergisini ödüyoruz. 20 adet sigaranın 17si vergi olmuş, batıyor muyuz diye sorgulamalı herkes. mazot 7 lira olmuş. arkadaş bi uyanın bi sorgulayan. Düşünün lan kafanız acımaz.
Sizde akpnin sanatçısi olursaniz, belediye konserlerini kapabilirsiniz. Bu devirde bu durus helal olsun Sana, belediye konserlerini kaybettin ama halkın gonlunu kazandin.
Sorgulamak provokasyon mu ! şimdi ben başlığa bakıyorum "provokasyon" kelimesi yanlış yazılmış bunu sorguladım mesela ben provokatör müyüm yani ! üretim yok işte ülke de yalansa yalan de, işsizlik almış kafasını gitmiş, kol gibi her şeye vergi ödüyoruz, üretmiyoruz az ürettiğimiz şeylere de vergi veriyoruz, devlet vergi ile ayakta kalıyor, yalansa yalan deyin.
-Neden üretim yapmıyoruz?
- Provokasyon yapma...
- üretsek ya bizde bir şeyler?
- sen halkı kin ve düşmanlığa itmeye çalışıyorsun!
- paramız içerde kalsa, Türkiye marka olsa...
- bunlar fetö ağzı...

15 dk sonra ;

Tayyip Erdoğan ; Türkiye artık üreten bir ülke olmalıdır.
-helal reis be, çağ atlattın bize, üreteceğiz artık, ABD yıkılacak, Osmanlı geri geliyor.
Doğru söylemenin provakasyon olarak adlandırılması olayıdır.
Bir akil adam provakasyonu değildir.Hatta provakasyon bile değildir.
ula hiç provakason ve provakatör bilmesek, görmesek bu başlığı yerdik.

insanların ülke sorunları üzerine değerlendirmede bulunmasına,
provakasyon demek neyin kafasıdır?...tabiki.... provakatör kafasıdır.

not: de get la la ötede kemçir.
cazurtu yapmayım reyiz konuşacak.

https://www.youtube.com/watch?v=9Fvu-jjNN0g