bugün

bir bidon benzinde ben dökerim.
oksijen tüpüyle söndürülmelidir. üzerine hava basarsanız ateş söner bilindiği üzere.

not: çaktırma.
çalı çırpı, odun filan atmaktır. Daha iyi yansın. Cayır cayır yansın p*zevenk.
(bkz: söndürmek)
bebek katilleri için kolay bir ölüm şekli olacaktır! ancak yinede hemen bir kutu çekirdek alıp keyifle çitleyerek izlenmesi gerekir!
daha yeni basladi demek olacaktir.
hanımm koş benzin getir, kaçak olsun.
elbisemi bile atarım 1 dakika daha yanması için.
ateşin bol olsun temennisinde bulunup, bir odunda ben atar mutluluklar dilerim.
en yakın bakkaldan bir paket çekirdek almak.
çok acımasızsınız.

jet yakıtıyla desteklerim ateşi. daha çabuk aramızdan ayrılsın diye. bir de ters-düz etmek lazım yanan şeyi. şey işte anladınız siz.
ateşten sigara yakıp izlemek.
Kuru meşe odunu tedarik edilerek, ateşin daha da uzun süre yanması sağlanmalıdır.
bir bilene sormak lazım.

(bkz: bordo bereliler)
görsel
Kırmızı şarapla iyice kıvama gelmesini sağlardım.
En yakin eczane, market, tekelbayii'ye gidilip yakici bir madde alip, yanan insansinin üzerine dogru püskürtulmelidir. Aman ha, dikkatli olunuz! Zira rüzgari arkaniza almaniz olabilecek olasi tehlikeleri önleyecektir.
insanlık namına bir kere tükür, söndü söndü, yok sönmedi, nasip deyip yoluna devam et.
Üzerinden atlamak.

(bkz: newroz piroz be)
söndürüp karakola teslim etmek.
ışid bunları öyle acı işkenceyle gebertiyor ki ateş onların yanında tatil yeri kalır. kafalarını kesip top oynadığı videoları izledim yemin ederim. yemin ederim ışidli elemanlar ronaldoculuk oynuyodu kafalarıyla.

http://video.uludagsozluk.com/v/pkk-125957/
Benzin dökmek.
odun atmaktır.
(bkz: Molotof atmak)
üstüne kolonya, benzin gibi yanıcı maddeler dökülebilir. dibine biraz çıra ve ya kömür koymakta mantıklı tabi..