bugün

günahda ne saçmalıkmış, hayat kısa , ölüncede toz toprak olup yok olacağız, istediğimiz herkesle sevişebilmeliyiz, ama bu cahil insanlar inançlı,bizimle sevişmiyor, masturbasyon yapmak zorunda kalıyoruz, öyleyse önce ateizmi yayalım sonra dibine vururuz eğlencenin diye düşünen mahlukatlardır.

cahiller için taktikleri vardır: ateism barışdır, ateizm sevgidir mutluluktur gibi, terör örgütlerinin alayı ateism üzerine kurulmuşken.
(bkz: pkk dhkp-c tikko)
ateist olabilirsin tamam gayet normal inançlar konusunda özgürüz ama ateizm bir din değil bir kavramdır, kişinin herhangi bir dine inanmaması ve mensup olmamasıdır. dolayısıyla yayılabilecek bir olgu değildir. ancak bir din olarak kabul edilirse yayılabilir ki bu durumda paradoksa döner. çözüm: bırakın inanan inansıııın inanmayan inanmasın.
kendi düşüncelerine ve hayat tarzına müdahale edilmesini engellemeye çalışan ateistle aynı kişidir. yoksa ben buna inanıyorum, benim dinim sadece şahsımın değil tüm toplumun böyle yaşamasını emrediyor, e haliyle sen de bu toplumda yaşadığına göre benim inancımın gerekleri gibi yaşamalısın şeklinde diktalar azalacağından gayet mantıklı bir girişimdi bulunan adamdır. yoksa altı üstü 65-70 yıllık bir ömrü olduğunu bilen ve sonrasının olmadığını düşünen bir insanın elindeki bu kısa süreyi de milletin kafasındaki dogmaları yok etmek için harcaması tabi ki mantıksızdır. adam gibi müslüman olsak, başka görüşlerin de varlığını kabullenebilsek emin olun o ateistin bizimle hiç işi olmaz. yoksa kim neye inanıyorsa inansın ona ne?
Ateizmin yayılmaya ihtiyacı yoktur, zira her bebek ateist doğar.
(bkz: ateist misyoner)
YENi BiR OYUNDUR BU.

eskiden kominizm geliyor diye solcuları katlettiler şimdide laikleri katledecekler.
unutmayın ki laiklerin allah inancı bu iftiracılarınkinden daha güçlüdür.
maldır.
Öbür tarafta zebanilerle tek başına kalmak istemeyen atayizdir.
çoğu müslümandan daha iyisini yapıyordur. en azından insanlar ateist olmuyor diye öldürmez.
tamam abi herşey çok güzel;
peki ölünce noluyor abi?
ödül var, al sana muz.
en az dini yaymaya çalışanlar kadar (kendince kutsal) ve yine en az dini yaymaya çalışanlar kadar (bence) boş işlerle uğraşan kişidir.

başka sıfat takmıyorum.
dogmatikliğe karşı çıkıp kendi dogmalarını yaymaya çalışarak çelişir.
(bkz: militan ateist)

(bkz: konu kilit)
barışı temenni edenlerdir.
her fikir yayılmacıdır.
yeni ateist olmuştur. geçici bir durumdur, kısa zamanda bırakır. aslında ateizmi değil sorgulamayı yaymaya çalışandır.

edit: yalnız başlığı okuyunca direk aklıma fem yurtları geldi. turan dursun'un kitaplarıyla da yarışma yaparlar artık.*
ateizmi sadece şevişmeye serbestlik olarak algılayan abazanlar tarafından eleştirilecektir.
kendiside bir çeşit misyonerdir.
kendi düşüncesine göre doğru olanı yapıyordur.

ona göre ise islamı ve hristiyanlığı yayanlar maldır. (bkz: 8 entry)
hiçbir ateist ateizmi yaymaya çalışmaz, bunun için kafa kesmez, kimseye vaatlerde bulunmaz.

ateistler sadece seçimlerinden dolayı saygı beklerler.
hadi din yaymaya çalışırsın misyoner deriz sana eyvallah da, dinsizliği yaymaya çalışmak ne lan? nesin olm sen?
edit: ateistler bi sakin olun lan. amacınız ne olm sizin?
(bkz: ben)

daha güzel bir dünya istiyordur.
islam gibi kılıçla yayılmaya çalışılmadığı müddetçe hoş görülen olaydır. her düşünce yayılma isteğiyle doğar, düşüncenin doğası budur.
facebook'ta karikateist sayfasına üye olup dallama dallama paylaşımlar yapar. çok gülüyorum bunlara.

edit: seri eksi verirler birde.
bir yandan ataizmi anlattığı kızı düşünerek otsbir çekiyordur.