bugün

ateizm illetini tek soruda çürütme iddiasıdır. eğer ölümden sonra hayat yoksa o zaman elif sultan kalsen nasıl daha önce öldürülüp tekrar bir eylem daha yapabiliyor? hadi ateistler açıklayın.
Cevabı çok basittir. Bakınız Kuran'da yazıyor ki siz hiç düşünmez misiniz?
https://www.youtube.com/watch?v=ebRDmAfLuvQ aklıma bu gelmiştir.

ne alaka bilmiyorum ama ateist deyince aklıma bu geliyor.
o değilde harbi harbi sorayım bir tane.
Enerji hem modern fizik hem klasik fiziğe göre ne yok edilebilir nede varedilebilir. buna göre ilk enerji nasıl oluşmuştur?
şu boşlukta vakumla dalga oluşturarak ortaya çıktığını dillendiren biri vardıki bu bir çok biliminsanı tarafından çürütüldü açıklayacak arkadaş varsa yukarıdaki soruyu cevap bekliyorum.
ilk enerji hep vardı. biçimi farklıydı *
lütfen bana bir şeyin en baştan beri var olabileceğine inanmam illaki bir başlangıcı olmalıdır deme.
Evet arkadaşlar tek soruda ateizmi çürütüyorum. Allah yoksa bu dağları kim yarattı?

görsel
Hadi Ateistler bunu da açıklayın.
Yukarıdaki arkadaş seni tebrik ediyorum. 18 yıllık hayatımda beni böyle mükemmel hücrelerime kadar ifşa eden ilk kişisin. Gerçekten bunlar müthiş tespitler. ayakta alkışlıyorum seni.

Edit: helal olsun memlekette böyle analitik ve eleştirel zekaya sahip insanlar görmek gurur verici aydınlattığın için ne kadar teşekkür etsem az helal.
büyük patlama moruk yha. kozmos falan işte.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar