bugün

inşaallah kelimesini kullanmaları ve istemsiz bir şekilde selam almaları. nedeni ise alışkanlıkmış.
https://scontent-bru2-1.x...87c4df367&oe=59E01979
Cenaze Töreninde ne yapacaklarını bilememeleri. Millet ellerini kalbine götürüyor, yumruk yapıyor falan ben öyle çıkıp gidiyorum.
herhangi bir şeyin doğru veya geçerli olduğunu düşünmek için eldeki kanıtlara bakarlar. bu kanıtlara göre karar verirler.
(bkz: tümevarım)
adamlar sorguluyor,mantık yürütmeye çalışıyor,saygı duymak lazım diyecek başka birşey yok.
Anası babası müslüman olupta internet sitelerinden müslümanları mal yerine koymaları, hatta ve hatta küfürler etmeleri. Sanırım hepsinin ortak özelliği bu. Ateistleri sadece internet sitelerinden tanıdım ve bu önyargı oluştu. Benim oluşsun ama milletin oluşmasın sayın asosyaller.
Tek bildiğim şey sadece müslümanlara atıp tutabildikleri. Şunu da ekleyeyim birazcık bağnazlardır kendileri.
"biz sorguluorz bi kre.s"
hepsinin birer son ayet cımbızlayıcı olmaları. türkçe meali okur, arasından işine gelmeyeni forumlarda, sözlüklere tartışmaya açar.

allah islah etsin.
birşeye inanıyorum deyipte bunu yarım yamalak yapmamaları.
diğer türlüsüne nazaran daha mantıklı düşünüyor ola bilmektir efenim.
dinin ön planda olduğu bir coğrafyada yaşıyor olmamız elbette dinlerden rahatsız olup bu konuda tepki göstermemize sebep oluyor. az sayıda ateiste tahammül edemiyorsunuz, bize gelince her türlü dini ve batıl inancı tahammül etmek zorundayız. yok öyle şey.
Tartışmaktan hiç bi Zaman kaçınmazlar, kendimden biliyorum.

Ve hiç bir müslüman cevap veremiyor. Çünkü kuranı anlamayıp Arapça okuyan müslüman anlayıp okuyan ateist olur net.
yalanı çok rahat söylemeleri
Kendilerini çok birşey sanmaları ve içlerinde yatan ezikliği toplumla, insanlarla alay ederek kapatmaya çalışmaları, insanları dinsizlestirmeye çalışmaları, psikolojilerini kötüleştirmeye çalışmaları (ateistlerde mutluluk isteği yok gibidir, haz kavramları maddi ve yüzeysel olduğundan mutsuzlukları ve hezeyanları ufak mutluluklarının yanında çığ gibi devasa kalır) yanlızdırlar bazılarını insanlar beğenmez bazıları ise insanları beğenmez her türlü toplumdan soyut kalır ateyizforumda yazıp çizerler e körler sağırlar birbirini ağırlar tabi, varoluş amaçlarını düşünür dururlar dillerine dolamışlardır varoluşta varoluş diye sabaha kadar konuşur bulamazlar s*ktiğimin varoluşunu. Maddiyatçıdırlar, yalan söylemekten her türlü saçma, erdemsiz hareketten çekinmezlerdir e adamların görüşüne göre böyle şeyler saçma tabi çekinmez. Büyük çoğunluğu hayata 1-0 yenik başlamış sonradan ateyiz olmuştur, geçmiş anıları karanlık ve pis gelecek anıları daha b*mbok olacaktır, çoğu hayat amacını kaybetmiş gibi gittikçe düşüşte bi hayat yaşar derslerden kalır, işini aksatır, plansız yaşar bir b*k böceği gibi. Sonlarınıda genellikle kendileri intiharla getirme olasılıkları yüksektir ki bencede doğrudur ateist olsam bende yapardım, hayat amacı yoksa, ahiret yoksa, ruh yoksa bu zaten çekilmez dünyada niye yaşayayım bu konuda hakveriyorum adamlara. Herneyse dediğim gibi çoğunluğu böyle.
Ateistlerdeki dayanışma başka hiçbir dinde yok bence. Ayrıca her şeyi sorgularlar.
Duş almayıp hacı yağı süren gavatlardan bahsediyor gibi geldi entry bana daha çok ateistten ziyade. Oysa onlar namaza gider camiiye alt komşu eşiyle halvete girer. Cumaya diye çıkar cimaya gider.
Tanrıya inanmamalari.
Gülerek okuduğum entrylerdir.
Ataturkcu hepsi.
güncel Önemli Başlıklar