bugün

doğru tespittir. ulan madem ateistsin illa dışarı mı vurman gerek , sözlükte gitmiş hz.muhammedin başlığına basmış küfrü bilmem neyi , ulan bende deistim ama tek bir dine karşı saygısızlığım yok *.
sadece bir ateistin yaptığıyla bütün ateistleri değerlendiren bir zihniyetten daha özenti ve hastalıklı olamayacağını düşünmekteyim.
doğrudur yobazlara inanılmaz bir özenti barındırıyorum içimde şahsen. mesela bu kafa sallayıp ayin tarzında kendinden geçme durumu var mesela o benim en özendiğim noktadır ki badem bıyık ve hüseyin üzmez özenti olduğum insanlar arasında çok önemli bir yer tutar. (bkz: bir özenti)
ateistçiklerin yapacağı bir harekettir. gerçek ateist dine de inananlara da saygı göstermesi gerektiğini bilir. marjinallik olsun diye allahsız takılan ile "din" olarak ateizmi seçmiş kişiler karşılaştırılmamalıdır. bu tarz davranışlarda bulunan ateistleri dinini kendi içinde yaşayamayıp sağa sola bok atan ateistleri yahudileri vs karalayan dinci gerici taiplere birebir benzetmek hiç de yanlış olmayacaktır.
saol be tosunum, bugün kendime dair yeni bir uç bilgi daha öğrendim, entelektüel seviyem biranda 3 level birden atladı diye yazasımın geldiği sifondan kaçamayacak başlık.
(bkz: din olarak ateizmi seçmek) bu bizim aklımıza daha önce niye gelmediydi. *
formel mantığın basit önermelerde nerelere varabileceğinin göstergesi. *