bugün

olmayan düşüncenin olmayan biçimleridir efendim, olmayan beyin düşünemez...

kimse kusura bakmasın ama öyledir her dine saygı duyarım sonuçta birşeye inanıyodur ama ateistlerde ki allah yok din yalan mantığı insanın cinsel organının düşünmesiyle ortaya çıkaracağı bir sonuçtur nedeni çok kısadır efendim açıklıyım hemen:

ulan hıyar dışarıya çık bir bak ne var ne yok diye sonra da bir düşün bu kadar şey tesadüf olabilir mi? ilk ağaç nasıl oluştu ilk hayvan nasıl oluştu bunlar tesadüf eseri nasıl oluşabilir ? kader ve kaza gerçekten yok mudur? tamam bunları düşünme boşver biyoloji dersi gördüysen orada anlatılanlar kendi kendine nasıl gerçekleşebilir ? 10 g lık bir tohumdan neredeyse ton ağırlığına varacak şekilde nasıl ağaç oluşabiliyor ? fizik dersi gördüysen atomun etrafındaki elektronların atomun merkezine göre olan hareketleri nasıl hep sabit oluyor ?

neyse sakinim.
elitist ve bir o kadar modern, allah' ın verdiği akıla ve mantık yapısına uygun, müslümanım diyen on binlerce kişiden istemese de daha fazla müslümanlığa uygun hareket eden ancak inançlarının olmadığını kabul eden kişilerin düşünme biçimidir.
o kadar araştırıp düşünmemek...
dur bi düşüneyim.
not: müslümanlara " düşünmez"i yaftalamadım.